חפש ב:

נדל"ן בחיפה והסביבה

מתעניין בדירות בחיפה והסביבה?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

בחיפה יש הרבה סיבות מדוע משפחות צריכות לבצע רילוקיישן ולהקים בה את ביתם. בעיר ממוקמים כל הדברים הנחוצים כמו מקומות עבודה יוקרתיים, מקומות בילוי כמו קניונים, פאבים ומועדונים, יערות הכרמל לטיולים בימי שבת ובראש ובראשונה, חופי הים שלה. התחבורה בעיר היא מהמפותחות בארץ בזכות תשתיות חדשות ופתרונות תחבורה כמו המטרונית, מנהרות הכרמל, הכרמלית וחמש תחנות רכבת כדי להגיע לכמה שיותר אזורים בעיר. 

חינוך במחוז חיפה

בחיפה קיימים מספר מוסדות חינוך מוכרים כגון אוניברסיטת חיפה, המכללה האקדמית גורדון והטכניון, אשר מושכים אנשים צעירים ואיכותיים לגור בעיר. בנוסף קיימים מוסדות תאטרון שמפתחים את התרבות ופרויקטים של שילוב החברה הערבית והיהודית כחזון ערכי לחיים משותפים.

השקעה לעתיד במחוז חיפה
בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית של בנייה ופרויקטים יוקרתיים בעיר. ממורדות הכרמל במישור החוף ועד לכרמל עצמו נבנות שכונות חדשות בתנאים מפוארים וההזדמנויות לקניית דירה מוזלת מגיעות עכשיו משום שיש הבטחה להתפתחות העיר וכך גם הבטחה שערך הדירות יעלה.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על חיפה והסביבה

מחוז חיפה הינו אחד משבעת מחוזותיה של מדינת ישראל. המחוז סובב סביב העיר חיפה ומכיל בעיקר את פרווריה ובירתו חיפה. המחוז היה קיים עוד מתקופת האימפריה העות'מאנית, והמנדט הבריטי אך במשך השנים עבר שינויים רבים ומגוונים בגבולותיו, צביונו וההיבט החוקתי והמשפטי בו שונה. אוכלוסיית המחוז נאמד בכ-870,000 תושבים המתחלקים לכ-609,200 תושבים יהודים, 160,800 תושבים מוסלמים, 15,200 תושבים נוצרים, 21,500 תושבים דרוזים וכ-41,900 תושבים ללא סיווג דת.

צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות