חפש ב:
פירסום מודעה חדשה

פירסום מודעה


מעוניינים לפרסם את הדירה שלכם? השאירו פרטים ואת כל המידע אודות הדירה שאתם מבקשים לפרסם ותקבלו את הפניות האיכותיות ביותר. על מנת שאיכות המודעה שלכם תהיה הטובה ביותר, שימו לב לסמן את כל הקטגוריות המסומנות באדום ובנוסף לכך לסינון נוסף תוכלו לסמן תוספות המיועדות למודעה שאתם מפרסמים ולהוסיף תיאור קצר על הנכס. בכל בקשה, פנייה ועזרה טכנית, תוכלו לפנות לצוות של בנק נדל"ן.

פירסום מודעה חדשה


פרטי המודעה

* סוג הנכס * מס' הבית
* מצב הנכס    קומה
* איזור    מתוך קומות
* ישוב * מס' חדרים
  שכונה     מרפסות
* רחוב * גודל במ"ר
תוספות

תיאור
מחיר
תאריך כניסה
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.

תמונות
ניתן להעלאות עד 5 קבצים מסוג: jpg / gif / png. משקל מקסימלי 500KB


פרטי יצירת קשר
איש קשר
   אימייל
טלפון 1
   טלפון 2

התחברות


- או -
מדריך פרסום מודעה בלוח הנדל"ן של פורטל בנק נדל"ן

את פרסום המודעה שלכם תוכלו לעשות במספר צעדים פשוטים וקלים. זכרו שכמה שיותר מידע שתשתפו, כך סיכויי ההצלחה של המודעה שלכם יגדלו והגולשים לא יבזבזו את זמנכם.

פרסום המודעה בלוחות הנדל"ן של פורטל בנק נדל"ן, הינו תהליך פשוט ומהיר. תחילה סמנו באיזה סוג עסקה מדובר, האם אתם מפרסמים דירה למכירה או להשכרה, מכאן עברו על כל הנושאים המופיעים בעמודות השונות, על מנת שתציגו את המידע המיהמן ביותר אודות הנכס אותו אתם מפרסמים כך שיהיה ברור לכל הגולשים שיבקשו לבחון את המודעה. ישנן עמודות בהן מסומנת כוכבית קטנה אותן אתם נדרשים לסמן במלואם, אחרת לא תוכלו להעלות את המודעה לאתר. ישנה חשיבות מירבית לסימון כל עמודה שכזו שכן מדובר בקטגוריות הכרחיות לגולשים שיוכלו להבין האם הנכס אכן מתאים לדרישות שלהם וכיצד ליצור עמכם קשר.

סעיף התוספות הינו משמעותי גם כן, למרות שאינו חובה לסימון ע"י מפרסם המודעה משום שככל שתפרסמו מידע על הנכס כך תיצרו קשר עם גולשים רלוונטיים עבור הנכס שלכם. כמו-כן, מודעה שלא מסומנת כראוי, או עם מידע מינימאלי, עלולה להיראות כמודעה מזלזלת או יותר חמור ככזו המציגה נכס "בעייתי" שיגרום לגולשים להתרחק ממנה. המחיר גם כן הוא נושא שאתם נדרשים להתחייב אליו כיוון שפורטל בנק נדל"ן עומד בסטנדרטים מחמירים על מנת שגולשיו ייהנו מכמות מידע מפורט ככל הניתן.

לבסוף, תיאור הנכס שאתם מפרסמים הינו עמודה שאינה בגדר חובה, אך כדי שתמשכו אל המודעה שלכם כמה שיותר מתעניינים, שיתוף מידע כללי כגון סיבת העזיבה שלכם, תיאור של הבניין או השכונה, פרסום מועד של תמ"א או שיפוץ עתידי, אופי הדירה ולמי היא מיועדת, יציג אתכם כבעלי רצון טוב המעוניינים לנדב את כל המידע שהגולש מעוניין לדעת. כמו-כן ייתכן הנתונים המופיעים בפרסום המודעה פשוט אינם מספקים על מנת להציג את המודעה שלכם בצורה הטובה ביותר ובעזרת תיאור נכון, תוכלו ליצור את הקשר הראשוני עם המתעניינים הפוטנציאלים. 

בקטגוריית התמונות תוכלו להוסיף עד 5 תמונות שמשקלו הכולל של כל קובץ לא יעלה על 500KB. גם כאן אין חובה על מפרסם המודעה להעלות תמונות אך מודעה ללא תמונות תהיה פחות אטרקטיבית עבור הגולשים. זוהי אופציה עבורכם לתת מצג ראשוני של הנכס אותו אתם מפרסמים שיקל את הבחירה עבור הגולשים וימנע שאלות מיותרות בזמן השיחה הראשונית. אז שיהיה בהצלחה ובכל בקשה, פנייה או עזרה טכנית, תוכלו לפנות לצוות בנק נדל"ן על ידי השארת פרטים באתר או בשיחת טלפון למספר 03-3727764.המומחים שלנו כאן בשבילכם
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעות נדל"ן מתאימות
ניתן גם להתקשר
03-3727764
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות