חפש ב:

נדל"ן בתל אביב והמרכז

מתעניין בדירות בתל אביב והמרכז?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקט נדל"ן בתל אביב ומרכז פרויקט נדל"ן בתל אביב ומרכז

מחוז תל אביב הוא אחד משבעת המחוזות של מדינת ישראל. מחוז תל אביב גובל בים התיכון ממערב ובמחוז המרכז בצפון, בדרום ובמזרח. בירתו של המחוז והעיר הגדולה ביותר בו היא תל אביב-יפו, ועל שמה הוא נקרא. במחוז יש נפה אחת, נפת תל אביב-יפו, ששטחה חופף את שטח המחוז. הנפה מחולקת לשלושה אזורים טבעיים: תל אביב, רמת גן וחולון. תל אביב והמרכז נמצאים בשלב בו השוק מודע לכל שינוי קטן אשר מעלה את המחירים מחדש. בין אם מדובר ברכבת הקלה והתחבורה הציבורית ובין פרויקטים של תמ"א אשר משפרים את רמת השכונות הוותיקות ומעלים את מחירן.

אוכלוסייה
המאפיין האחרון בחשיבות ההשקעה הוא האוכלוסייה העתידה לגור בפרויקט\הנכס המיועד להשקעה. כאן ישנה עדיפות מוחלטת לאזור המרכז שכן הביקוש הקבוע נותן את תחושת הביטחון שתמיד יהיה מי שירצה להשתמש בנכס. כמו-כן רמת האוכלוסייה במרכז נחשבת גבוהה יותר עקב העובדה שמספר האקדמים במרכז הוא הגבוהה ביותר והיצע מקומות העבודה הוא הגבוה ביותר. 

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על תל אביב והמרכז

מחוז תל אביב הינו אחד משבעת המחוזות של מדינת ישראל. גבולות המחוז נמצאים בים התיכון ממערב, ומחוז המרכז המקיף את מחוז תל אביב בצפון, בדרום ובמזרח. עיר הבירה של המחוז והעיר הגדולה ביותר בו היא תל אביב-יפו, ועל שמה הוא נקרא. מחוז תל אביב מחולק לשלושה אזורים טבעיים: תל אביב, רמת גן וחולון המכילים בתוכם את מה שאנו מכנים "גוש דן" המכיל בתוכו את הערים: אור יהודה, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הרצליה, חולון, קריית אונו, רמת גן, רמת השרון, אזו, כפר שמריהו וכמובן תל אביב-יפו. אוכלוסיית מחוז תל אביב מונה כיום כ-1.35 מיליון תושבים אשר מתחלקים ל-1.258 מיליון (כ-93.2% מהאוכלוסייה) יהודים, 15,800 (כ-1.2% מהאוכלוסייה) מוסלמים, 11,400 נוצרים ו-63,800 ללא הגדרה דתית.

המומחים שלנו כאן בשבילכם
משפצים את הבית? הכיור נסתם? רוצים לעצב את הבית מחדש?
הגעתם למקום הנכון
השאירו פרטים ונחזור אליכם, לתיאום של בעל מקצוע המתאים בדיוק לדרישות שלכם
בחרו את התחומים בהם הייתם רוצים שבעלי מקצוע יתנו לכם הצעת מחיר.


היועצים שלנו יעזרו לך עם הכוונה מקצועית
ללא עלות וללא כל התחייבות!

ניתן גם להתקשר
03-3727764
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות