חפש ב:

נדל"ן בשרון והסביבה

מתעניין בדירות בשרון והסביבה?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקט נדל"ן בשרון והסביבה פרויקט נדל"ן בשרון והסביבה

בערים רבות ברחבי השרון ישנם ניסיונות לשחרור מגרשים וקרקעות חקלאיות לצורך בניית מגורים ונדלן עסקי כשהמטרה היא לייצר מספר רב של דירות חדשות, אשר ישמרו על האופי המגורים ויפתחו מגורי קרקע אופניים לצד מגורי יוקרה חדשים, שימשכו קהל חדש שיעלה את רמת החיים. היתרון של פרויקטים להפשרת אדמות הוא הסכום הכספי הקטן יותר שצריך להשקיע. כמובן שחשוב לדעת שמדובר פה בעסקה שונה מרכישת דירה שכן כאן מדובר בהשקעה ליום בו אדמות הפרויקט יקבלו את אישור הבנייה המיוחל. לכן בעסקאות קרקע צריך סבלנות ולדעת שזה תהליך שייקח גם כמה שנים, אך ברגע שיגיע האישור המיוחל הרווח הכספי הוא עצום.

דירות חדשות מקבלנים
נוסף לעסקאות הקרקע שנפתחו בשרון, ישנן גם פרויקטים יותר מתקדמים בהם כבר אפשר לרכוש דירה מוגמרת מקבלן או חברת בנייה ולחסוך את ההמתנה ארוכת השנים. כמובן שלוח הזמנים מתחלק לפי התקדמות הפרויקטים אך ישנם פרויקטים רבים כמו גמלא 35 בהוד השרון שמועד האכלוס שלהם יהיה בשנה הבאה. היתרון הראשוני ברכישת הדירות הוא כמובן קיצור ההמתנה לדירה חדשה לעומת ההמתנה להפשרת קרקע, אך ישנו גם היתרון במחיר לעומת המחירים הגבוהים בגוש דן הנמצא במרחק של 30 דקות בסה"כ והאופציה לאיכות חיים גבוהה יותר.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על שרון והסביבה

אזור השרון, הינו חבל ארץ בארץ ישראל. מבחינה שלטונית, השרון שייך למחוז מרכז בישראל, אך למעשה אין חפיפה מלאה בין השטח השלטונית של נפת השרון במחוז המרכז לבין השטח של השרון כחבל ארץ. מקור השם 'שרון' הוא במילה האכדית "שרנ", שפירושה העברי הוא יער משום שעד התקופה שלטון הטורקים, היה האזור מיוער בצפיפות רבה ובעברו הרחוק, אזור השרון היה אסם התבואה של צידון.

אזור השרון מחולק לארבעה אזורי משנה: השרון המזרחי הקרוי "המרזבה" כולל רצועות נרחבות של אדמות בינוניות ומנוקזות על ידי נחלים; השרון הצפוני המאופיין בקרקעות בינוניות בלתי מנוקזות ובאדמות חול אדום ובדיונות חול החודרות לפנים היבשת; השרון המרכזי כולל את השטח המשתרע מקו נתניה–טול כרם ועד הירקון, ובו מצויות רוב אדמות החמרה, שבתנאים של טכנולוגיה חקלאית מסורתית כמעט ולא ניתן היה להתמודד עם טיב הקרקע הירוד שלהן; ולבסוף, חוף השרון המאופיין ברצועה צרה של רכס הכורכר המערבי ובדיונות חול המשתרעות עד לחוף הים.

צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות