חפש ב:

נדל"ן בגרמניה

מתעניין בדירות בגרמניה?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקטים בגרמניה פרויקטים בגרמניה

כדי להתחיל ולדבר על גרמניה, נכיר לכם את העיר המפורסמת בישראל, ברלין. ברלין חסרה כ-50 אלף דירות למגורים ועסקים אך כשאתם מגיעים לשיחה עם חברות השקעות הנדל"ן, זכרו שעליכם להכיר את הרקע של החברה. בדקו את אתר האינטרנט שלה והכירו את הפרויקטים הקודמים. נסו להבין את רמת הניסיון של אנשי החברה, המוניטין ואם תוכלו, דברו עם לקוחותיה. ישנם פורומים רבים בהם תוכלו לשוחח עם אנשים לגבי נדל"ן בברלין או עם ישראלים הגרים שם ודרכם תוכלו ללמוד את החברות בצורה טובה יותר. וכמובן, קבלו הצעות מחיר ממספר חברות שכאלה לגבי השירות, ההשקעה ועתיד התשואה.

היתרונות בהשקעה בגרמניה
היתרון בהשקעת נדל"ן בברלין הוא שתוכלו להגיע ולראות את הנכס. כיום כבר יש טיסות מוזלות וגם אם אתם שייכים למעמד הבינוני, תוכלו לקחת את הסיכון המחושב, לטוס ולהשקיע בנדל"ן. כך תוכלו להכיר את אנשי החברה באופן אישי ולדעת עם אתם שותפים לחזון ההשקעה, היכן נמצא הנכס ואיך נראית הסביבה שבה הוא נמצא. חשוב להכיר את חוזי השכירות של הדיירים במידה ומדובר בבניין מוכן ופעיל ולקבל מידע על תשלום המיסים הכוללים בגרמניה ולוודא שלא תשלמו כפל מס.

נגישות וכוח אדם איכותי
ברלין מבססת את הצלחתה על כמה גורמים, ובראשם עומדת הנגישות. ברלין זכתב לקיומם של 2 שדות תעופה  ומיקומה של העיר, הנושק למזרח אירופה מהווה צומת מרכזית המחברת את המזרח והמערב ומספקת לחברות הגדולות דרכי גישה רבות ונוחות לכל יעד שיחפשו. נוסף על כך, ברלין מהווה מוקד משיכה עצום לצעירים אירופיים רבים בשל תנאי לימודים נוחים לזכאים וקהילה צעירה ותוססת שאין כמוה בכל אירופה ועל כך סומכות החברות. אותם צעירים אקדמאים שמגיעים לברלין כדי להנות מתנאי מחייה נוחים יותר מספקים כוח אדם איכותי וגבוה בהרבה ממה שהיו זוכות לו במקומות אחרים.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על גרמניה

הרפובליקה הפדרלית של הינה מדינה במרכז אירופה, הנמנית עם המדינות המתועשות החזקות בתבל. בצפונה גובלת גרמניה בים הצפוני, בדנמרק, ובים הבלטי, במזרחה בפולין ובצ'כיה, בדרומה באוסטריה ובשווייץ ובמערבה היא גובלת בצרפת, בלוקסמבורג, בבלגיה ובהולנד. כיום מתגוררים בגרמניה למעלה מ-90 מיליון תושבים כש-87 אחוזים מהאוכלוסייה חיה בערים. 

גרמניה היא איחוד פדרלי הכולל שש-עשרה ולמעשה היא לא התקיימה כמדינת לאום מאוחדת עד 1871. כלכלתה של גרמניה היא החמישית בגודלה בעולם, וידועה בתעשיות הברזל, הפלדה, המיכון והרכב שלה. גרמניה היא עמוד תווך מרכזי של האיחוד האירופי, בהיותה אחת ממייסדות הארגון כמו גם החברה בעלת האוכלוסייה והכלכלה הגדולה ביותר. 

צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות