חפש ב:

נדל"ן בקוסטה ריקה

מתעניין בדירות בקוסטה ריקה?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקטים בקוסטה ריקה פרויקטים בקוסטה ריקה

אתה לא צריך להיות מליונר כדי לחיות כמו אחד בקוסטה ריקה. מרבית מטבעות החוץ ללכת רחוק כאן ואת החשבונות שלך, פרט לחשמל בחלקים מסוימים של המדינה, הם הרבה יותר נמוכים, ולכן קוסטה ריקה הפכה פרישה חדשה והשקעת נקודה חמה. תארו לעצמכם כי השכר הממוצע בקוסטה ריקה הוא סביב 500 $ לחודש. לכמה אלף דולרים בכל חודש אחד יכול ליהנות ממקום נחמד לחיות, לצאת לבילוי בתדירות גבוהה, ויש טיפול רפואי איכותי בכל חלק של המחיר. מומחים צופים כי בתוך השנים הקרובות, כפי שהדור הבייבי בום מגיע במספרים גדולים יותר, זרים מצפון אמריקה רק מרכיבים כרבע מכלל האוכלוסייה של קוסטה ריקה.

קוסטה ריקה היא מדינה דמוקרטית, ללא כוח צבאי
קוסטה ריקה הייתה דמוקרטיה מאז 1869. למעשה, של כל המרכז ודרום אמריקה יש לו את הממשלה היציבה ביותר של כל מדינה. קוסטה ריקה היא גם אחת ממעט מאוד מדינות בעולם שאין לה כוח צבאי. זוהי סיבה מרכזית נוספת שהכלכלה של קוסטה ריקה נשארה כל כך חזקה ויציבה, שכן הם לא השקיעו שלא לצורך ביצירת ושמירה על צבא שהוא מאוד יקר. בסך הכל, קוסטה ריקה הוא מקום מאוד שקט, רגוע ושליו. למעשה, הנשיא האחרון של קוסטה ריקה היה אוסקר אריאס הוא זוכה פרס נובל לשלום.

תשואות גבוהות על ההשקעה שלך
השקעות קרקע בקוסטה ריקה חוו עליות של 30% בשנה במשך 10 שנים. מי שהשקיעו במקום הנכון הכפילו ואף שילשו את הרווחים שלהם במהירות. מגמה זו נראית כאילו היא תמשיך שכן קוסטה ריקה נהנה פשע נמוך יחסית. כל האנשים וחברות פרטיות, מקומיים או זרים, יכולים להיות בעלים של קרקע בקוסטה ריקה. 

תהליך הרכישה הוא קל ופשוט
זה קל מאוד להפוך לבעלים כאן בקוסטה ריקה שכן ממשלת קוסטה ריקה יישמה שורה של הטבות מס ותמריצים למשקיעי נדל"ן מחו"ל. הממשלה רוצה לפתח במיוחד עבור שוק התיירות ומודעת היטב לפופולריות שלו והוא להוט על שמירתו. תחילה חייבים המשקיעים הפוטנציאליים ועורכי הדין שלהם, ללכת לרישום הלאומי. באתר הרישום נמצא כל נכס בארץ עם המצב הנוכחי שלה שכל אחד יכול לבקש בכל עת. אם משקיע רציני עושה את שיעורי הבית שלו, ומשתמש בעורך דין מוסמך, הוא יוכל ללכת לעירייה המקומית לחוקי תכנון ובנייה והיתרי בנייה, ואז אולי למשרדים אחרים ומוסדות למידע רלוונטי.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על קוסטה ריקה

קוסטה ריקה הינה רפוליקה הממוקמת בדרום מרכז אמריקה וגבולותיה נמצאים מול ניקרגואה בצפון, הים הקאריבי במזרח, פנמה בדרום-מזרח, ועם האוקיינוס השקט במערב. במשךל שניפם ארוכות הייתה קוסטה ריקה אי של של שפיות משום שהייתה המדינה הלטינית היחידהבה היה שלטון דמוקרטי במשך עשרות שנים, ומצבה הכלכלי נחשב לאיתן.

קוסטה ריקה נגלתה לעולם המערבי לראשונה בשנת 1502, אז נחת בחופי קוסטה ריקה, קולומבוס במסגרת מסעו הרביעי והאחרון ליבשת אמריקה. שמה של המדינה ניתן לה על ידו בשל העושר הרב שהוא ראה אצל ילידי המקום ובספרדית צמד המילים מתאר את המונח "החוף העשיר". המטבע הלאומי של המדינה נקרא קולון על שמו של מגלה הארצות האירופאי.

כיום מתגוררים בקוסטה ריקה כ-5 מיליון תושבים המחולקים לאוכלוסיות מעורבות של אירופאים לבנים, מהגרים סינים, שבטי אינדאנים מקומיים, שחורים שמקורם מגיע מספינות העבדים שעגנו בחופי המדינה וכן גם מספר מועט של יהודים שהיגרו למדינה לאחר מלחמת העולם השנייה. בשנים האחרונות הפכה קוסטה ריקה ליעד הגירה מקובל ובכך היא נבדלת משכנותיה במרכז-אמריקה שהן בעלות מאזן הגירה שלילי.

צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות