חפש ב:

נדל"ן בארה"ב

מתעניין בדירות בארה"ב?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקטים בארצות הברית פרויקטים בארצות הברית

השקעות בנדל"ן הוא תחום שיותר ויותר אנשים נכנסים אליו, מבלי שיש להם את הידע והכלים הדרושים כדי לקיים פעילות השקעה מסודרת ורווחית לאורך זמן. הסתמכות על מזל, על מציאות ועל דברים שנראים הרבה יותר טוב על הנייר מאשר במציאות, היא אינה אסטרטגיה מומלצת למי שמתעניין בנכסי נדלן בחו"ל, ואם יש לכם כוונה להיכנס לתחום, אתם רוצים לבחון מספר המלצות קריטיות בתחום זה, המלצות שיעשו את ההבדל הדק בין הצלחה ובין כשלון במרבית העסקות בהן תבחרו להיות מעורבים.

בחירת חברת ההשקעות המתאימה ביותר
ההמלצה הנכונה והחשובה ביותר בתחום זה, היא הנושא של בחירת חברת ההשקעות איתה אתם מבצעים את השקעות הנדל"ן שלכם בחו"ל. נדל"ן להשקעה הוא תחום מאתגר לכשעצמו, ולבטח כאשר הוא מתקיים אלפי ואף עשרות אלפי קילומטרים הרחק מהבית. היכולת שלכם למצוא הזדמנויות השקעה טובות בארצות הברית חייבת להישען על חברה המתמחה בשוק האמריקאי, והבחירה שלכם את אותה חברה יכולה להיות ההבדל בין הצלחה ובין כשלון. הקפידו לעבור תהליך יסודי ועמוק לבחירת חברת ההשקעה המתאימה לכם, תוך בדיקת הרקורד שלה, ומידע עליה מכל מקור אפשרי.

להתבסס על מקורות מידע מהימנים
ההמלצה השניה היא לא להסתמך על ידיעות עיתונאיות כעל מקור המידע המרכזי שלכם. אם תקראו את העיתונות היום, תוכלו להתרשם שארצות הברית עדיין סובלת ממשבר נדל"ן, ושכל נכס שתרכשו שם הוא נכס זול שבבוא היום יעניק לכם תשואה מטאורית. האמת כמובן לא יכולה להיות יותר רחוקה מכך, וגם השקעות נדלן בחו"ל, ובכלל זה גם בארצות הברית, מחייבות התנהלות יסודית ורצינית הנשענת על מקורות מידע מקצועיים בלבד, ובדרך כלל, כך מתברר, גם התנהלות הנוגדת את האינטואיציה של ההמונים. במסגרת השקעות נדל"ן בארצות הברית, ייתכן שתידרשו להוצאות כספיות מעבר להשקעה הישירה, הוצאות כמו אגרות, דמי טרחה, ריהוט הנכס שאתם קונים, שיפוץ הנכס וכדומה. אתם עלולים לפגוש בדרך אנשים רבים שירצו לחגוג על הכסף שלכם, ולכן חשוב למצוא נציג אישי שמייצג אתכם נאמנה מול אותם גופים, ומנהל את ההשקעות שלכם בצורה מהימנה מעבר לים.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על ארה"ב

ארצות הברית של אמריקה הינה פדרציה ורפובליקה-חוקתית אשר מורכבת מ-50 מדינות וממחוז פדרלי. המדינה שוכנת במרכז יבשת אמריקה הצפונית, בה ממוקמות 48 מהמדינות וכן מחוז קולומביה בו נמצאת בירת המדינה וושינגטון. 2 המדינות הנוספות אלסקה והאווי אינן מחוברת בקו רציף ל-48 המדינות כאשר אלסקה נמצאת מצפון מערב לקנדה ואילו האווי הינה אי באוקייאנוס השקט. גובלותיה של ארה"ב נמצאות עם קנדה בצפון ומקסיקו בדרום.

שטחה של ארה"ב הוא 9.83 מיליון קמ"ר, ואוכלוסייתה מונה , נכון לחודש ינואר שנת 2016 כ-320 מיליון תושבים. ארצות הברית היא אחת המדינות המגוונות ביותר מבחינה אתנית, בשל ההגירה הנרחבת הפוקדת אותה מצד תושבי כל מדינות העולם וכלכלתה היא הכלכלה הלאומית הגדולה ביותר בעולם. כיום, לאחר התפרקות ברית המועצות, ארה"ב נחשבת למעצמת העל היחידה בעולם ולפיכך בעלת זכויות רבות בכל הנוגע לכלכת העולם, ביטחון ויחסי החוץ בין מדינות רבות.

 
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות