חפש ב:

נדל"ן בירושלים והסביבה

מתעניין בדירות בירושלים והסביבה?
תנו ליועצים שלנו לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פרויקט נדל"ן בירושלים והסביבה פרויקט נדל"ן בירושלים והסביבה

ירושלים היא אחת הערים המבוקשות בעולם, בין אם זה סיבות דתיות, היסטוריות או נופים עוצרי נשימה, ירושלים מספקת לאנשים רבים אין ספור סיבות לגור. בירושלים אפשר למצוא נכסים יוקרתיים רבים המשקיפים לעיר העתיקה או נכסים עסקיים כדוגמת שדרות ממילא אשר ימשכו קונים מכל העולם שמוכנים להשקיע בעיר הקדושה.

נתוני הלמ"ס
בשנת 2015, עמדו לרשות הציבור כ-4,000 דירות חדשות, כש-61% מתוכן נמכרו לציבור הרחב, 39% נמכרו לקבוצות רכישה, נרשמו להשכרה או לשימוש עצמי. הסקר, שנערך ביוזמת ובמימון משרד הבינוי, ממשיך להראות ש-52% מהדירות החדשות שנבנו, נבנו על קרקעות ציבוריות, 26% נבנו במחוז מרכז, 11% נבנו בירושלים. אם המספרים מבלבלים אתכם מדובר נקצר ונסביר שנעשתה עלייה של 66% במכירת דירות חדשות במחוז חיפה, עליה של 60% בדרום, 43% בירושלים ו-35% במחוז מרכז.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן
כדי לעזור לכם

או התקשרו 03-3727764
וקבלו מענה מיידי
הצטרף לניוזלטר של האתר
ברצונך לקבל עידכונים חמים לגבי נדל"ן בישראל? הירשם לרשימת הדיוור שלנו

קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
רקע כללי על ירושלים והסביבה

מחוז ירושלים הינו אחד משבעת המחוזות של מדינת ישראל. בירת המחוז והעיר הגדולה ביותר בו היא בירת ישראל, ירושלים. שטח המחוז הוא 653 קמ"ר ויש בו שני אזורי טבע גדולים: הרי יהודה, ששטחם כולל 316 קמ"ר ושפלת יהודה ששטחה 337 קמ"ר. הערים השייכות למחוז ירושליים הן: בית שמש, אבו גוש, מבשרת ציון,  קריית יערים, מטה יהודה וכמובן ירושלים.

מחוז ירושלים קיים עוד מתקופת האימפריה הטורקית והמנדט הבריטי, אך עם השנים עבר מספר שינוייםמוניציפאליים ומגוונים בגבולותיו, צביונו וההיבט החוקתי והמשפטי בו שונו. הדמוגרפיה במחוז מתחלקת לכ־68.4% יהודים,28.3% מוסלמים, ו-1.8% נוצרים.

צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות