חפש ב:
select
select
מיקומי הפרויקטים
נוף צמרת
פרויקטים בתחום המגורים, יזמות והתחדשות עירונית
אודות פרויקטים מפות

אודות נוף צמרת

חברתנו
חברת נוף צמרת יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום המגורים (יזום והתחדשות עירונית) משלב איתור הקרקע, דרך תכנון, בנייה, שיווק ועד אכלוס הדירות החדשות. חברתנו שמה לה למטרה לתכנון ולבצע פרויקטים ייחודיים וחדשניים. אנו מאמינים כי בנייה טובה מהווה תשתית חיונית הן לחייהם של הבעלים הגרים בבניין והן לסביבה בה היא נמצאת. לכן, שמה החברה דגש אדיר בתכנון מוקפד של כל פרויקט, תוך בחירה מדוקדקת של כל פרט וחומר הנכנסים לבניין. גם בביצוע הפרויקט בפועל ממשיכה החברה בהקפדה ובמתן תשומת לב לטיב ואיכות העבודה והכל ללא פשרות. החברה מתמחה בבניית פרויקטי יוקרה במיקומים מנצחים ומלווה את לקוחותיה באופן אישי וצמוד לאורך כל התהליך, גם בתקופות הבדק השונות.

חזון השירות
- חברת נוף צמרת מאמינה בשירות ומענה ברמה הגבוהה ביותר לכלל לקוחותיה, על כן, מבקשת החברה לתת טיפול הולם וייחודי גם לליווי בעלים בעסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי.

- חזון חברתנו אומר כי  תינתן "מעטפת פרויקט מלאה", כלומר, לבעלים תתאפשר גישה לנתוני הפרויקט בכל שלבי העבודה וכי רצונותיהם, שאלותיהם ותחושותיהם תמיד יקבלו מענה וטיפול.

אנו מאמינים כי החיוך שלכם הוא ההצלחה שלנו.  

לשם כך, ממנה החברה לכל פרויקט מהנדס/הנדסאי אחראי, המשמש כאיש קשר קבוע לדיירים בכל שלבי התכנון והבנייה. בנוסף מבצעת החברה בכל הפרויקטים עדכונים שוטפים לכל שלבי התהליך הן באמצעות מיילים והן באמצעות מערכת דיירים ממוחשבת נוחה ופשוטה. לתפיסתנו, עסקאות מסוג תמ"א 38 הן עסקאות אשר נעשות קודם כל בין אנשים. לכן, אין חשוב מכך שחיבור זה יישאר נעים, חיובי ומסור לכל אורך שלבי הפרויקט (גם בשלבים מסובכים ומורכבים).

הפרויקטים של חברת נוף צמרת
דירות 4-5 חדרים החל מ-2,740,000 ₪ ומעלה
חברה מבצעת:
נוף צמרת
סוג פרויקט:
מגורים
המומחים שלנו
כאן בשבילכם
ניתן גם להתקשר
03-3727764
מחשבון משכנתא
ניתן גם להתקשר
03-3727764
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי ומקצועי
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות