חפש ב:

אודותינו

בנק נדל"ן הוא פורטל המאגד בתוכו את כל הפרויקטים החדשים בשוק הנדל"ן בישראל. בפורטל בנק נדל"ן ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי אודות השוק כמו דירות חדשות מקבלנים, דירות המותאמות לציבור הדתי, דירות עם נוף לים, דירות יוקרה, מבצעים חדשים, מגרשים וקרקעות, נדל"ן עסקי ונדל"ן בחו"ל. אנחנו בפורטל בנק נדל"ן מזמינים את הגולשים באתר להיעזר בפורטל שלנו על מנת לקבל מידע על התכניות הטובות ביותר בשוק הדיור הישראלי, ולקבל את כל הפתרונות הרלוונטיים לצורכיהם. אנו נמצאים כאן בכדי לענות על כל השאלות שלכם, וננסה לעשות כמיטב יכולתנו להעניק לכם את כל המידע העדכני על מנת לאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה שלכם בתחום הנדל"ן.

התוכן באתר
בפורטל בנק נדל"ן תוכלו להיעזר בכתבות ובמאמרים מקצועיים מתחום הנדל"ן, כאשר אנשי הפורטל נמצאים עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים הרלוונטיים בשוק הדיור והקרקעות בישראל. אז אם אתם מעוניינים ברכישת דירה, השקעה בקרקעות, או במידה ואתם מחפשים לקנות דיור המיועד לציבור הדתי, או אפילו מתעניינים בנדל"ן עסקי או בחו"ל, פורטל בנק נדל"ן הוא המקום בשבילכם.

אמינות ומהימנות
אנו בפורטל בנק נדל"ן מקפידים לעבוד אך ורק עם הגורמים המובילים והאמינים ביותר בשוק הנדל"ן כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהפרטים שאתם משאירים אצלנו באתר מגיעים אך ורק לגורמים האמינים והרלוונטיים ביותר לגביכם. אנחנו ב בנק נדל"ן מקפידים לסנן את ספקי השירות שלנו באופן עקבי, ובודקים היטב את כל השחקנים החדשים הנכנסים לשוק הדיור בישראל. פורטל בנק נדל"ן עובד עם חברות הבנייה המובילות, היציבות והזולות ביותר בשוק כמו גם עם קבלנים המעניקים את התנאים הטובים ביותר. כל מי שלא עומד בסטנדרטים המחמירים של צוות בנק נדל"ן פשוט לא נמצא אצלנו.

פרסום
פורטל בנק נדל"ן מאגד בתוכו חברות בניה וקבלנים המציעים פרויקטים לנדל"ן - נדל"ן עסקי, נדל"ן בחו"ל, דירות חדשות מקבלן וקרקעות להשקעה. כל חברה אשר מצטרפת לפורטל מקבלת מינייסיט משלה (ללא תשלום) בו ניתן לפרסם פרטים אודות ההפרויקט, סרטונים, ימים שיווק, תמונות ועוד. היתרון של בנק נדל"ן הוא באיכות משום שהאתר שלנו גם מספקים כמה שיותר פרטים על חברות הבניה וכאשר אנשים מטלפנים אלינו לייעוץ או שרוצים שנחזור אליהם, אנחנו מנסים לברר מה הפרויקט שיתאים להם. בנוסף אנחנו מפרסמים רק דרך גוגל ממומן ואורגני כך שכל מי שהגיע אלינו, חיפש בצורה אקטיבית אפשרות ללימודים.

חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות