חפש ב:

נתניה מציגה: הזדמנויות. עתיד. פיתוח

עיריית נתניה יצאה בתוכנית גרנדיאוזית אשר פורסמה בכנס הנדל"ן שהסתיים היום. בתוכנית שכונות חדשות, פיתוח חסר תקדים ועתיד הנראה ורוד עם הזדמנויות נדל"ן מבטיחות.

אורון איצקוביץ'|3.12.2015|17:53|1741 צפיות

בכנס הנדל"ן האחרון, אחד המפגשים המעניינים ביותר היה תנופת הפיתוח שמציגה עיריית נתניה. לצד מתחמי מגורים חדשים הנהנים מתשתיות מתקדמות, ובנייה עם סטנדרטים יוקרתיים בעלי ערך נדלן גבוה, מצטרפים אזורי תעסוקה חדשים והתחדשות מבנית במרכז העיר על מנת להחיות את לב העיר. השכונות החדשות של העיר מאחדות בתוכן את שמורות הטבע והנוף הימי שלה זוכה העיר כשבעקבות הפיתוח המואץ נתניה בולטת במיוחד ברשימת הערים שמובילות במכירה של דירות חדשות מקבלן.

לעמוד פרויקטים באזור השרון כולו באתר Banknadlan לחצו כאן


השכונות החדשות של העיר מאחדות בתוכן את שמורות הטבע והנוף הימי שלה זוכה העיר

סוד ההצלחה של הפרויקטים הרבים הוא פיתוח התשתיות המקדים והכנת התוכניות להקמת מוסדות חינוך חדשים ועם נגישות לתושבים אל מרכזי התעסוקה והמסחר אשר ישרתו את התושבים החדשים ויספקו להם איכות חיים גבוהה יותר וזולה אל מול תל אביב, בירת גוש דן. כאמור, כל התוכניות החדשות מתוכננות לספק אלפי יחידות דיור מרמת 3 חדרים ועד למגורי יוקרה הנושקים לחופה של העיר, יחד עם טיילת חדשה, פארקים, שטחים ירוקים גדולים וכל אלה צפויים לקבל גם רישות של שבילי אופנים שיתחברו לשבילים באגם החורף ושמורת האירוסים.

לעוד פרויקטים באזור המרכז באתר Banknadlan לחצו כאן

הפינוקים הנוספים שעיריית נתניה פועלת להקים הם מתקני הספורט. איצטדיון הכדורגל של נתניה הוא רק חלק מספר רב של מתקני ספורט שנבנו ברחבי העיר, ספורטק יהלום בקרית השרון, ומגרשי ספורט המשלבים כדורסל וקט רגל, שולחנות פינג-פונג, מגרש גלגיליות, מתקני משחק לילדים ומרכז טניס עירוני עם 12 מגרשים ופארק אופניי קריטריום ו-BMX.

לסיכום, נתינה שוצפת ובועטת בשינויים ופיתוחים הנעשים כדי למשוך קהל תושבים חדש שרוצה להינות מאיכות חיים יוקרתית, רק 20 דקות נסיעה מת"א ובתמורה יעלה את רמת החיים בעיר עם דרשיות מסחריות שיסקו מקומות עבודה חדשים ויגדילו את משאבי העיר.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

ערים מעורבות בישראל – ההיבטים שכדאי להכיר
מדינת ישראל, למרות היותה מדינת לאום יהודית, כוללת בתוכה אוכלוסייה ערבית גדולה שהשתמרה וחיה בארץ משחר ההיסטוריה. האוכלוסייה הלא יהודית במדינת ישראל מונה כ-20% ממנה, כאשר אלו מתחלקים לערבים מוסלמים, נוצרים והקהילה הדרוזית, ואלו מפוצלים על פי שיוך דתי ומגדרי.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות