חפש ב:
select
select

הכן ביתך לחורף

רק התחלנו וכבר החורף הראה לנו (ובעיקר לתושבי השרון) שאסור לזלזל בו. בכתבה הבאה נעזור לכם להכין את בתיכם לחורף, עד שהמדינה תזכר שהיא אמורה לעזור לנו.

אורון איצקוביץ'|3.11.2015|17:21|2090 צפיות
בתקופת הסתיו הקניונים האהובים גדושים בקונים אשר מתכוננים לחורף ומשקיעים את מיטב כספם על בגדים חדשים אשר יגנו עליהם, וישמרו על אופנה, מאיומי החורף. אך השבוע החולף הזכיר לנו שלא רק על גופינו עלינו להגן אלא גם על ביתנו יש לנו אחריות וכמו שעושים בדיקות רכב כל שנה לקראת החורף, כך עליכם לוודא שביתכם מוכן ומזומן לחורף המתקרב לאיתו.


אם הם רק היו מכינים את ביתם לחורף אז העץ היה נופל בצד השני של הכביש

הכן את הבניין לחורף
האחריות לתחזוקת הבניין היא כידוע, באחריות וועד הבית. אך במידה ואתם גרים בקומה האחרונה, שווה לכם לבדוק את גג הבניין ולוודא שאכן טיפלו בו כראוי והכינו אותו לעונת הגשמים. בידקו שהמרזבים אשר יורדים מהגג פנויים ואין משהו שסותם אותם בפנים. ניתן לעשות זאת ע"י הזרמת מים ובדיקה אם הם אכן מגיעים לקרקע. כמו-כן חשוב לבצע סריקה לפסולת וחפצים שעלולים לסתום את המרזבים ובדיקה איכותית שהגג אטום לחדירת מים. במידה וצריך לאטום אותו עליכם לפנות לוועד הבית ולדרוש שהדבר יתוקן וכמובן שהתשלום יחולק בין כל דיירי הבניין.

הכן את ביתך הפרטי לחורף
במקרה וזכיתם לגינה פרטית וחצר, צריך לוודא  שכל פתחי הניקוז בגדר פתוחים, כדי שלא יוצרו לכם אגמים קטנים ובוציים שלאחר מכן יהוו "קרקע פורייה" ליתושים הנהנים ממים עומדים. במידה ויש לכם עצים, עליכם לגזום ענפים הנראים לכם בעלי סיכון להתנתק מהעץ. במקרים מסוים צריך לוודא שלעץ יש תמיכה בבסיסו שתמנע קריסה של העץ כולו בסערות קשות. הגג גם הוא נושא עדין בבתים פרטיים. וודאו שהרעפים קשורים זה לזה ולשלד הגג כדי שלא יעופו בסופות חזקות ובנוסף בדקו את חוזקת הקולטנים והאנטנות, אם יש ברשותכם. לאחר סערות צריך לבדוק את הבויילר ולהפעיל אותו כל כמה זמן כדי לוודא שלא נפגע ואין נזילות למיניהם.


גשמי ברכה וסכנה

הכן את פנים הדירה לחורף
כאן מדובר בבדיקה של קירות הבית ולוודא שאין חורים שעלולים להוות פתח למים אשר ייצרו עובש. שימו לב לדלת הכניסה שהיא אכן אטומה ולא מגיעים מים דרך חורים נסתרים. איטום של החלונות יציל אתכם מכניסת מים דרך חריכי החלון. תוכלו לעשות זאת ע"י סיליקון וחשוב לבצע זאת לפני החורף שכן לחומר לוקח זמן להתייבש. לבסוף, בידקו את מכשירי החשמל ונקו אותם לפני השימוש. ניקוי מסננים של מזגן יוכל לחסוך לכם בעלויות אך מעבר לזה הדבר ימנע תחושה חא נעימה של "לכלוך באוויר". כנו גם חשוב לא להשתמש במוצרים אלה ככלי לייבש בגדים(!)
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
שיפוץ המקלחת כחלק משיפוץ הדירה
המקלחת שלכם היא המקום בו אתם מתחילים את היום וסוגרים היום, לכן חשוב שחדר זה יהיה גם מעוצב ונוח, כמו גם נקי ואסתטי. כיום לא חסרים חדרי אמבט וחדרי רחצה ישנים וכאלה שסובלים מהזנחה, עובש, לחות וכלים סניטריים תקולים. לכן חשוב לדעת כיצד אפשר לבצע שיפוץ מקלחת בצורה טובה ופרקטית.
קרא את הכתבה

בדיקת איטום כחלק מטיפים לרכישת נכס חדש
אם אתם רוצים לקנות נכס חדש חשוב שתדעו שאתם חייבים לבדוק אותו היטב. הבדיקה הזו צריכה להתבצע בצורה יסודית ומקיפה וזה ממש לא משנה ממי אתם רוכשים אותו, אפילו אם הרכישה מתבצעת מבן משפחה. אחת מהבדיקות שתהיו חייבים לבצע היא בדיקת איטום וזה הזמן להבין מדוע.
קרא את הכתבה

תיווך בחיפה
בין אם אנחנו תושבי חיפה ובין אם אנחנו לא, הרי כשאנחנו מחפשים דירה למגורים, משרד, חנות או כל מבנה אחר, יהיה נכון מצידנו להשתמש בשירותי תיווך בעיר, שירותים אשר ניתנים על ידי מתווכים מנוסים ומקצועיים שמכירים את שוק הנדל"ן המקומי.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות