חפש ב:
select
select

הטבות המס

מהם הטבות המס וכיצד תוכלו לאתר דירה באזורים המבוקשים?

אורון איצקוביץ'|3.11.2015|9:44|1947 צפיות
בימים האחרונים כל סיפור הטבות המס נשמע ללא הפסקה בערוצי החדשות. מדינת ישראל מתכוונת לשנות את אחוזי הטבות המס ולהפחית את ההטבות שמקבלות הערים
הוותיקות לטובת אזורים חדשים ביהודה ושומרון.

לפרויקטים באזור הצפון והגליל באתר Banknadlan לחצו כאן

מהם הטבות המס?
הסיבה המקורית להטבות המס נועדה כדי לעודד אנשים לעבור לפריפריה ולחזק את היישובים שמאבדים את התושבים הצעירים לטובת המרכז. בצפון הארץ רוב ערי ויישובי הגליל זוכים להטבות המס כגון נהריה, עכו, מעלות, ראש הנקרא ועוד ובדרום, ייבושי עוטף עזה כגון שדרות, קיבוץ כפר עזה ועוד מקבלים את הטבות המס המיוחלות. כפי שאפשר להבין, קירבתם את ערים אלה לאזורי הגבול היא גם חלק מהטבות המס שכן בצפון סבלו מאז שנות ה-70 של המאה הקודמת, ממטחי קטיושות וכולם זוכרים את מלחמת לבנון ה-2 שהבריחה את רוב תושבי הדרום. וכמובן יישובי עוטף עזה קיבלו את פרסומם בשנים האחרונות בעקבות טילי הקסאמים והגראדים אשר מפלחים את האוויר כל כמה חודשים וממבצע למבצע.


הפריפריה תספק לכם גם אוויר טוב יותר וגם הטבות במס

הטבת מס הכנסה
ההטבה מתרכזת בעיקר בהנחה משמעותית במס הכנסה וזיכויים אשר מגיעים במקרים רבים להנחות של עשרות אחוזים ומעלים את ערכה של המשכורת. כך נוצרו מקרים רבים בהם אנשים בחרו לגור בערי הפריפריה, כגון נהריה, ולהמשיך לעבוד במרכז על מנת ליהנות גם ממשכורת גבוהה ועבודה מתגמלת ולחזור לעיר הקטנה יותר ובה אפשרות לאיכות חיים גדולה יותר.

לפרויקטים באזור הדרום באתר Banknadlan לחצו כאן

ממשלת ישראל בשנת 2015
בימים האחרונים ממשלת ישראל מעוניינת לפצל את אחוזי ההטבות מתושבי הפריפריה הצפוניים והדרומיים על מנת לתגמל את תושבי ההתנחלויות ביהודה ושומרון משום היותם תושבים באזורי עימות. ההתנגדות מצד הערים הוותיקות נוצרת משום שעתה הן עומדות בפני סכנה של נטישת תושבים חזרה למרכז, אם ההטבה לא משתלמת, ומשום שתושבי ההתנחלויות זוכים גם כך להטבות שונות ממשלת ישראל, נמצאים באזורי מקורבים לערי תל אביב וירושלים, וגם לזירוז הליכי בנייה שמושפעים פחות מהביורוקרטיה הישראלית.
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
שיפוץ המקלחת כחלק משיפוץ הדירה
המקלחת שלכם היא המקום בו אתם מתחילים את היום וסוגרים היום, לכן חשוב שחדר זה יהיה גם מעוצב ונוח, כמו גם נקי ואסתטי. כיום לא חסרים חדרי אמבט וחדרי רחצה ישנים וכאלה שסובלים מהזנחה, עובש, לחות וכלים סניטריים תקולים. לכן חשוב לדעת כיצד אפשר לבצע שיפוץ מקלחת בצורה טובה ופרקטית.
קרא את הכתבה

בדיקת איטום כחלק מטיפים לרכישת נכס חדש
אם אתם רוצים לקנות נכס חדש חשוב שתדעו שאתם חייבים לבדוק אותו היטב. הבדיקה הזו צריכה להתבצע בצורה יסודית ומקיפה וזה ממש לא משנה ממי אתם רוכשים אותו, אפילו אם הרכישה מתבצעת מבן משפחה. אחת מהבדיקות שתהיו חייבים לבצע היא בדיקת איטום וזה הזמן להבין מדוע.
קרא את הכתבה

תיווך בחיפה
בין אם אנחנו תושבי חיפה ובין אם אנחנו לא, הרי כשאנחנו מחפשים דירה למגורים, משרד, חנות או כל מבנה אחר, יהיה נכון מצידנו להשתמש בשירותי תיווך בעיר, שירותים אשר ניתנים על ידי מתווכים מנוסים ומקצועיים שמכירים את שוק הנדל"ן המקומי.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות