חפש ב:

מקומות מסוכנים למגורים

ישנם הרבה יתרונות כשבוחרים את הדירות עם הנוף המוצלח יותר. אך בין אם זו דירת קרקע או פנטהאוז שמיימי, ישנם גם תופעות לוואי אשר עלולות לפגוע בבריאות הדיירים.

אורון איצקוביץ'|13.10.2015|16:52|1915 צפיות
כל אדם יודע שנוף מוצלח או פשוט, ישנה את מחירה של כל דירה. בין אם זה נוף של שדה חקלאי או נוף מקומת הגג בפנטהאוז חלומי, מיקומי הדירות יכולים להסתיר סודות של מפגעים בריאותיים. אז לפני שמחיר הדירה משתנה או לפני שאתם חותמים על הזדמנות חד פעמית לדירה שתמיד רציתם, בידקו עם הקבלן מספר פרטים שיוכלו להאיר את עינכם.

לעמוד מגרשים וקרקעות באתר Banknadlan לחצו כאן


היזהרו מהריסוס!

נוף חקלאי
לאנשי האדמה מביננו יש חלום לגור בדירה הנושקת לפרדס חקלאי בו תוכלו לטייל עם הכלב, לנשום אוויר נקי ולהתרחק מההמולה של העיר. אך בדירה שכזו עלולות לצוץ בעיות בריאותיות שלא תחשבו עליהם. בעולם המתקדם של ימינו כל השדות החקלאיים עוברים ריסוס הנועד להגן עלינו מפני חרקים ומזיקים הפוגעים בירק\פרי. נכון שכשהירקות מגיעים לשולחן הם עוברים שטיפה הנועדת להיפטר מכל שאריות הריסוס, אך כאשר אתם גרים ליד שדה חקלאי, עליכם לוודא שכאשר מרססים את אותו שדה, ענן הריסוס לא יגיע לפתח ביתכם. שכן אם תנשמו את הרעל אתם עלול לקבל דלקות בריאותיות ולהיות רגישים יותר לסרטן.

לדירות חדשות מקבלן באתר Banknadlan לחצו כאן

מבט על
בשנים האחרונות צצים יותר ויותר מגדלים וכולנו יודעים שככל שהדירה גבוהה יותר, כך יעלה מחירה. אך האם הפנטהאוז המפנק מכיל בתוכו סכנות בריאותיות? בשנים האחרונות צצו יותר ויותר מחקרים הטוענים שכאשר אנחנו מתרחקים משטח האדמה, גוף האדם עלול להיות רגיש לבעיות בריאותיות שונות עקב החלשת השדה האנרגטי שלו. 


כמה שיותר יפה, כך יותר מזהמת

לעמוד דירות יוקרה חדשות באתר Banknadlan לחצו כאן

נופים אורבניים
כמו האהבה לטבע, ישנם רבים המעדיפים את האורות הנוצצים שעיר גדולה מסוגלת לספק בלילותיה וביום, להשקיף מעל כיצד העיר מתחברת יחדיו. זהו פינוק שרק מעטים זוכים לו שכן דירות יוקרה אלה בדרך כלל נרכשות ע"י המעגל החברתי הגבוה יותר. אך גם בבניינים אלה ישנן סכנות בריאותיות שצריך להזהר מפניהם. כשם שעיר מסוגלת להיות יפה יותר, כך גם זיהום האוויר שלה גדל ועשן המכוניות החם עולה למעלה ומתפרק לו על רקע המרפסות וגם חלונות סגורים לא יכולים לעצור אותו שכן במידה ותשמשו במזגן, אותם חלקיק עשן יחדרו דרך תעלת האיוורור.
 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

ערים מעורבות בישראל – ההיבטים שכדאי להכיר
מדינת ישראל, למרות היותה מדינת לאום יהודית, כוללת בתוכה אוכלוסייה ערבית גדולה שהשתמרה וחיה בארץ משחר ההיסטוריה. האוכלוסייה הלא יהודית במדינת ישראל מונה כ-20% ממנה, כאשר אלו מתחלקים לערבים מוסלמים, נוצרים והקהילה הדרוזית, ואלו מפוצלים על פי שיוך דתי ומגדרי.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות