חפש ב:

מדוע לקנות דירה בצפון?

אזור הצפון הפך, בשנים האחרונות לבחירה המועדפת על משפחות צעירת, גם כאלה שעובדים עדיין במרכז. מדוע הם עושים זאת והאם זה באמת משתלם?

אורון איצקוביץ'|26.8.2015|9:43|2168 צפיות
הנוף הירוק, , הרוגע, אווירה שונה ואולי ביתה עם גינה, הם רק חלק מהסיבות שאנשים בוחרים לעבור לצפון בשנים האחרונות. המחיר הזול לעומת הביקוש והיוקר בגוש דן גורם לאזרחי ישראל לחפש מקומות אחרים לגור בהם והאופציה צפונית נראית מזמינה מתמיד.

לדירות חדשות באזור הצפון והגליל באתר Banknadlan לחצו כאן


האם כך זה יכול להראות?

דיור ותעסוקה

הפרויקטים למשתכן בקריות, שהחלו לקרום עור וגידים בעקבות יוזמתו של שר האוצר כחלון, הם רק חלק מההתפתחות המתמדת של אזור הצפון. אל הערים מצטרפים קיבוצים רבים המבצעים הרחבות אשר עדיין שומרות על הריאה הירוקה ועסקי ההיי טק המשגשגים בחיפה וביקנעם והמפעלים הגדולים בתפן, כולם יחדיו, מספקים אופציה ראויה וסיבה מספקת לאזרחים רבים ללכת על המעבר הזה. 

לדירות באזור חיפה והסביבה באתר Banknadlan לחצו כאן

תחבורה ציבורית
לכן, האופציות הבלתי נגמרות של מחירי הדירות המוזלות יוצרות את הסיטואציה המושלמת לפריחה כלכלית באזור הצפון. ולבל נשכח גם את אלו הנעזרים ברכבת שיוצאת מנהריה ועוברת גם בקריות, חיפה ובנימינה, מספקים את התחבורה הנוחה כדי להמשיך ולעבוד במרכז הארץ, כשהבית נמצא במרחק של שעה וחצי בלבד! מצטרפים מספר רב של אוטובוסים המקשרים בין אזור המרכז לחלקים הדרומיים של אזור הצפון וכמובן כביש 6, שמציע אופציה נוחה גם לתושבי העמקים ואזור עפולה, להיות מחוברים למרכז.


ראה ירוקה לטיולים עם המשפחה

רכבת העמקים
אבל ההשקעה הכי טובה לעתיד נמצאת ברכבת העמקים ההולכת ונבנית. כיום, מחירי הדירות באזור זה עדיין זולות גם אל מול השוק הצפוני ולכן, במידה ורוכש מתעניין בהצעה עם הזדמנות לתשואה גדולה, הוא צריך לשים את פעמיו לאזור העמקים וטבריה. 

עתידו של הצפון נראה ירוק מתמיד וכדאי לרוכשים לשים לב לכך!
 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

ערים מעורבות בישראל – ההיבטים שכדאי להכיר
מדינת ישראל, למרות היותה מדינת לאום יהודית, כוללת בתוכה אוכלוסייה ערבית גדולה שהשתמרה וחיה בארץ משחר ההיסטוריה. האוכלוסייה הלא יהודית במדינת ישראל מונה כ-20% ממנה, כאשר אלו מתחלקים לערבים מוסלמים, נוצרים והקהילה הדרוזית, ואלו מפוצלים על פי שיוך דתי ומגדרי.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות