חפש ב:

280 מיליון ש"ח לשיקום הפריפריה

במשרד הבינוי והשיכון הכריזו על פרויקט "שיקום שכונות חוזר" שבמסגרתו יזכו לשיקום מבני ופיזי 40 שכונות ותיקות בנגב ובגליל אשר סובלות ממדד חברתי-כלכלי בציון 5 מ-10 על מנת לצמצם את הפערים בינם לבין השכונות החדשות.

צוות בנק נדל"ן|29.3.2016|17:47|2992 צפיות

לאחר הפסקה של 40 שנה, במשרד הבינוי והשיכון החליטו להחזיר את תוכנית השיקום של שכונות ותיקות בפריפריה. במסגרת הפרויקט יתבצע שיקום פיזי של מבנים ושטחים ציבוריים ב-40 ערים בפריפריה, בהשקעה של כ-280 מיליון שקל. היישובים הנבחרים נמצאים באזורי הגליל והנגב, כחובה עפ"י החוקים הרשות לפיתוח הנגב והגליל, וכיישובים שהוכרזו ע"י הממשלה כשכונות שיקום, שכונות שממד הסוציו אקונומי שלהם עומד על ציון של עד 5 מתוך 10 לפי דירוג הלמ"ס.

לעמוד דירות חדשות במבצע באתר BankNadlan לחצו כאןפעימה ראשונה ושנייה
הפרויקט יחל בשתי פעימות כשהראשונה תחל באופן מידיי, והשנייה תתבצע לפי קצב השלמת תהליכי האישור הנדרשים. בפעימה הראשונה ישתתפו שכונות שונות באילת, אופקים, בית ג'אן, גלבוע, בית שיאן, חצור הגלילית, ירוחם, טבריה, מעלות תרשיחא, נצרת, עפולה נתיבות, צפת, קרית שמונה, רהט, קרית גת, שדרות, ירכא, עמק המעיינות, שדות נגב, תל שבע ומעלה יוסף. בפעימה השנייה ישתתפו שכונות ממצפה רמון, נצרת עילית, ערד, עכו, קצרין שלומי ונהריה. מטרת התוכנית נועדה לצמצם את הפערים בין השכונות הוותיקות אשר חיים בהם לרוב אזרחים וותיקים ולמשוך אליהם זוגות צעירים ע"י שיפור התשתיות והמבנים.

לעמוד הפרויקט גינות חריש באתר BankNadlan לחצו כאן

שיקום פיזי של המבנים והשטחים הציבוריים בשכונה
השיקום יכיל בתוכו שיפוץ פיזי של שטחים ציבוריים, חזיתות המבנים ישודרגו וישופצו על מנת לחזקם לאפשרות של רעידות אדמה ויקמו מרכזי נוער שיספקו לגילאים הצעירים מקום לבלות בו ללא פחד מצד ההורים שילדיהם מסתובבים ברחובות. כמו-כן, השיפוץ יהיה גם רוחני, שכן במרכזי הנוער יקימו פרויקטיםן חברתיים לפיתו מנהיגות אצל הדור הצעיר שתחזק את הקהילה.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
שיפוץ המקלחת כחלק משיפוץ הדירה
המקלחת שלכם היא המקום בו אתם מתחילים את היום וסוגרים היום, לכן חשוב שחדר זה יהיה גם מעוצב ונוח, כמו גם נקי ואסתטי. כיום לא חסרים חדרי אמבט וחדרי רחצה ישנים וכאלה שסובלים מהזנחה, עובש, לחות וכלים סניטריים תקולים. לכן חשוב לדעת כיצד אפשר לבצע שיפוץ מקלחת בצורה טובה ופרקטית.
קרא את הכתבה

בדיקת איטום כחלק מטיפים לרכישת נכס חדש
אם אתם רוצים לקנות נכס חדש חשוב שתדעו שאתם חייבים לבדוק אותו היטב. הבדיקה הזו צריכה להתבצע בצורה יסודית ומקיפה וזה ממש לא משנה ממי אתם רוכשים אותו, אפילו אם הרכישה מתבצעת מבן משפחה. אחת מהבדיקות שתהיו חייבים לבצע היא בדיקת איטום וזה הזמן להבין מדוע.
קרא את הכתבה

תיווך בחיפה
בין אם אנחנו תושבי חיפה ובין אם אנחנו לא, הרי כשאנחנו מחפשים דירה למגורים, משרד, חנות או כל מבנה אחר, יהיה נכון מצידנו להשתמש בשירותי תיווך בעיר, שירותים אשר ניתנים על ידי מתווכים מנוסים ומקצועיים שמכירים את שוק הנדל"ן המקומי.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות