חפש ב:
select
select

נדל"ן במגזר החרדי

בשנים האחרונות יש לציבור החרדי אלטרנטיבה ראויה למגורים מעבר למגורים המוכרים בבני ברק או ירושלים. עם תנופת בנייה ואזורי תעסוקה, ישנם כמה ערים ויישובים מספקות את רמת החיים שהחברה החרדית מבקשת.

צוות בנק נדל"ן|9.3.2016|17:16|2471 צפיות

אלעד: נתונים עיקריים
העיר אלעד ממוקמת במרכז הארץ. אלעד הוקמה בשנת 1998, ופחות מעשר שנים לאחר מכן היא קיבלה את הזכות והוכרזה כעיר. נכון ל-2016 מתגוררים בעיר כ-45 אלף תושבים. מחירי הנדל"ן בעיר מתחלקים לדירות שלושה חדרים הנמכרות בממוצע תמורת 890 אלף ש"ח ועד 970 אלף ש"ח. דירות ארבעה חדרים נמכרות תמורת 1-1.1 מיליון ש"ח, ודירת ארבעה חדרים חדשה הנמכרת בסטנדרט גבוה מגיעה לכ-1.3 מיליון ש"ח. מכירי השכירות בעיר נעים בין 2,300 ל-3,900 ש"ח. העיר מותאמת לציבור הדתי-חרדי ולכן רוב הדירות הנמכרות בה מיועדות למשפחות מרובות ילדים.

לעמוד דירות חדשות מקבלן באתר BankNadlan לחצו כאןמודיעין עילית: נתונים עיקריים
העיר מודיעין עילית ממוקמת ביהודה ושומרון, מעבר לקו הירוק. היא הוקמה בשנת 1996, ובשנת 2008 קיבל את הזכות והוכרזה כעיר. כיום מתגוררים בה למעלה מ-65 אלף תושבים, והיא ממוקמת במקום הראשון כעיר בעלת ריבוי האוכלוסייה הטבעי הגדול ביותר בארץ. השכונות העיקריות בה הן קרית ספר, אחוזת ברכפלד, נאות הפסגה וגני מודיעים. מחירי הנדל"ן בעיר נאמדים על כ-1.1 מיליון ש"ח לדירת 4 חדרים מיד שנייהכשדירות 5 חדרים ויותר נאמדות בממוצע של 1.2 - 1.7 מיליון ש"ח. מחיר השכירות הממוצעים נאמדים בין 3,000 ל-4,000 ש"ח.

לעמוד דירות חדשות מקבלן לציבור הדתי באתר BankNadlan לחצו כאן

ביתר עילית: נתונים עיקריים
בית"ר עילית ממוקמת בהרי ירושלים, ושייכת מעבר להקו הירוק. היא הוקמה כיישוב בשנת 1988 והייתה לעיר הראשונה שהוקמה מראשיתה עבור הציבור החרדי. הכרזתה כעיר נעשה בשנת 2001 וכיום מתגוררים בה כ-47 אלף תושבים. מחירי הנדל"ן בעיר נאמדים בממוצע על בין 800-990 אלף ש"ח לדירת 3 חדרים יד שנייה, ודירות 4 חדרים נמכרות בכ-850 אלף ועד 1.3 מיליון ש"ח. ממוצע השכירות בעיר מתחלק לכ-2,600 ש"ל לדירות בנות 3 חדרים ועד 3,300 ש"ח לדירת 4 חדרים.

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי

כסיף: נתונים עיקריים
כסיף היא עיר החרדית  המתוכננת לקום לצידה של ערד ולמנוע חיכוכים בין התושבים הדואגים להתחרדותה של ערד והציבור החרדי הדואג שלא יוכל לחיות לפי אמונתו וחוסר הרצון של הקהילה לגור בשטחים שמעבר לקו הירוק. העיר קיבלה את שמה מהיישוב הסדואי כסייפה והתכנונים הממשלתיים מעניקים לה כ-4,750 דונם, בהם יקומו כ-10 אלף יחידות דיור חדשות שיאכלסו 50 אלף תושבים.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
שיפוץ המקלחת כחלק משיפוץ הדירה
המקלחת שלכם היא המקום בו אתם מתחילים את היום וסוגרים היום, לכן חשוב שחדר זה יהיה גם מעוצב ונוח, כמו גם נקי ואסתטי. כיום לא חסרים חדרי אמבט וחדרי רחצה ישנים וכאלה שסובלים מהזנחה, עובש, לחות וכלים סניטריים תקולים. לכן חשוב לדעת כיצד אפשר לבצע שיפוץ מקלחת בצורה טובה ופרקטית.
קרא את הכתבה

בדיקת איטום כחלק מטיפים לרכישת נכס חדש
אם אתם רוצים לקנות נכס חדש חשוב שתדעו שאתם חייבים לבדוק אותו היטב. הבדיקה הזו צריכה להתבצע בצורה יסודית ומקיפה וזה ממש לא משנה ממי אתם רוכשים אותו, אפילו אם הרכישה מתבצעת מבן משפחה. אחת מהבדיקות שתהיו חייבים לבצע היא בדיקת איטום וזה הזמן להבין מדוע.
קרא את הכתבה

תיווך בחיפה
בין אם אנחנו תושבי חיפה ובין אם אנחנו לא, הרי כשאנחנו מחפשים דירה למגורים, משרד, חנות או כל מבנה אחר, יהיה נכון מצידנו להשתמש בשירותי תיווך בעיר, שירותים אשר ניתנים על ידי מתווכים מנוסים ומקצועיים שמכירים את שוק הנדל"ן המקומי.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות