חפש ב:

האם נמצא תחליף זול יותר מהמחיר למשתכן?

תוכנית מחיר למשתכן, היא תוכנית הדגל של שר האוצר משה כחלון אשר אמורה לעזור לאלפי אזרחים למצוא את בית חלומותיהם. וכזה שגם אפשר לשלם עליו. אך למי שלא זכה להצטרף לפרויקט, יש עוד הזדמנויות וחלופות זולות יותר.

אורון איצקוביץ'|24.12.2015|18:6|2721 צפיות

פרויקט מחיר למשתכן של שר האוצר משה כחלון מציג את הפתרון המהיר והראשוני לפרויקט העיקרי שלו והיציאה ממשבר הדיור בשוק הנדל"ן הישראלי. תוכנית הפרויקט למשתכן מוצעת תחילה ליזמים וקבלנים במרכז ארצי, לפיו יוחלט מי יזכה בקרקע ששייכת למדינת ישראל. היזמים הנבחרים הם אלה שהציעו את המחיר הנמוך ביותר למחיר הדירות ושיכילו בתוכם את המפרט המדויק שמציעה התוכנית הכללית. 

לפרויקטים בפריפרייה באתר Banknadlan לחצו כאןהאם אפשר גם אחרת?
למי שלא מצליח להיכנס לנבחרים הסופים בתוכנית, לא הכל אבוד. ישנה עוד אופציה אך כאן עליכם להיות מוכנים להשקיע ולנסות להביט קדימה. פרויקט למשתכן נבנה בדר"כ בשכונות קיימות, או לידן, ולכן ישנה האפשרות לנסות ולרכוש דירות בשכונה הצמודה לזו הנבנית במחיר למשתכן. במחיר למשתכן ניסו להוריד את מחירי הדירות ב-20% כך שמדובר בהזדמנות להורדת מחירים גדולה יותר. מה שכן, צריך לזהות את התקופה בה משווקים את תוכנית המחיר למשתכן ולדעת מתי לפנות לבעלי הנכסים האחרים.
 
לעמוד מבצעי הנדל"ן באתר Banknadlan לחצו כאן

פרויקט לטווח ארוך
כיוון שמדובר באזורים חלשים יותר, ובעקבות המחירים למשתכן, בעלי הנכסים בשכונות שנמצאות ליד הפרויקט, ייאלצו להוריד מחירים כדי למשוך אליהם קהל של קונים. אך כיוון שמדובר בשכונה חלשה, עליכם או להכין את עצמכם לתקופת מגורים לא אידיאלית ולדעת שמדובר בהשקעה לטווח ארוך.אל תשכחו להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו

לסיכום, במידה ולא זכיתם להשתתף בתוכנית למשתכן, אל תאמרו נואש, עדיין יש אופציות נוספות מעבר לפרויקט. בסופו שלדבר גם כאן, כמוש בכל שוק הנדל"ן הישראלי, צריך לדעת לזהות את המוקד הבא. נכון שגם כאן אין הבטחות, אך אתם ניתן להניח שפיתוח בשכונה אחת, תעודד המשך פיתוחים בשכונות ליד ותעיר יזמים שרוצים להרוויח מההפקר.

בהצלחה
 

 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

קניה ומכירה של נכס במבנה שהוגדר כמסוכן
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות