חפש ב:

A New Hope - נדל"ן בשרון

כיצד הפך אזור השרון לתקווה החדשה של שוק הנדל"ן? ואיך אפשר למצוא את הנכסים והפרויקטים השונים? בכתבה הבאה:

אורון איצקוביץ'|15.12.2015|16:49|2361 צפיות
כל מי שמחפש איזור שהוא עדיין קרוב למרכז, אך עם מחירים שהם לא בשמיים, יכול למצוא את שהוא מחפש באזור השרון. מושבי וערי השרון יש הזדמנויות רבות בפיתוח כמו דירות להשקעה, נכסי יוקרה, נדל"ן עסקי וגם קרקעות אשר עוברות תהליכי שינוי ייעוד והכי חשוב, במחירים שפויים שגם המעמד הבינוני יוכל לעמוד בהם. וכל זה רק עד חצי שעה נסיעה מהמרכז. אז בהשפעת סרטי מלחמת הכוכבים שחזרה לחיינו, ישנה תקווה חדשה לעם היושב בציון.

לעמוד הפרויקטים באזור השרון באתר Banknadlan לחצו כאן


אבירי הג'דיי כבר שמעו על ההזדמנויות, מה אתכם?

הכוח חזק באזור השרון?
רבים חושבים שהמרכז הוא הנקודה החמה להשקעה, אך אל לכם להסתנוור מאורה של תל אביב שכן אתם עלולים לאבד הזדמנויות שלא יחזרו. לעיתים דווקא כדאי להשקיע בנכסים הרחוקים מעט מאיזורי הביקוש, דווקא מחירים נמוכים יותר אשר עם ביקוש נכון, יעלו את ערכו של הנכס שתרכשו. התשואות על דירות בתל אביב ובערים מבוקשות עלולות במקרים רבים, להיות נמוכות יותר מאשר באיזור השרון. היתרון של איזור השרון הוא שרוב רובו נמצא בקרבה למרכז, עד כדי פחות מחצי שעה נסיעה. השילוב של מרחק קטן מהמרכז, מחירים סבירים ומגוון רחב של נכסים, הופכים את איזור השרון לאידאלי עבור ציבור המשקיעים. 

לפרויקט חנן מור בחריש באתר Banknadlan לחצו כאן

מגוון סוגי דירות בשרון תמצאו
באיזור השרון ישנן ערים מפותחות עם דירות רגילות כגון רעננה וכפר סבא, ערים חוף כמו נתניה, מושבים רבים ואף מספר קיבוצים. המגוון באיזור השרון הוא מרשים מאוד ובחלק מהמקומות המחירים הם בהחלט סבירים. כמעט כל אחד יכול למצוא את מבוקשו באיזור זה, אך יש לדעת כיצד לחפש על מנת לאתר במהרה את הנכס המושלם עבורכם.

לפרויקט חוף התכלת בהרצליה באתר Banknadlan לחצו כאןאל תשכחו לבקר בעמוד הפייסבוק של Banknadlan


כיצד למצוא את הנכס הנבחר?
כדי למצוא את הנכסים המתאימים לכם מומלץ להשתמש בכל הדרכים האפשריות: תוכלו לדון עם מתווכים או שמאים על פרויקטים יחודיים לכם, בדיקה ברשת האינטרנט וחיפוש באתרי נדל"ן (כמונו לדוגמא) ולמצוא את הנכס שיתצאים לכם לפי הדרישות. השיטה הישנה של העיתונות הכתובה עדיין עובדת אך באותה צורה תוכלו להגיע לחברות הבניה דרך המודעות הפרסום ברחבי הרשת. חשוב לדעת שבאזור השרון ישנם גם נכסים עסקיים אשר משווקים ברעננה והרצליה.
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
השבחת נכסי נדלן
נכסי נדל"ן הם נכסים שניתן לסחור בהם כמו כל נכס אחר כדוגמת ניירות ערך, מטבע חוץ, רכבים, מטוסים, אגרות חוב וכן הלאה. נכסי נדל"ן משמשים אותנו כמובן למגורים, למסחר, לתיירות, לאירוח וכן הלאה ולכן אצל רובנו מתעמעמת התפיסה של נכס נדל"ן כנכס מסחרי
קרא את הכתבה

מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות