חפש ב:

קבוצות רכישה

טרנד קבוצות הרכישה הוא דבר מאוד חם בתקופה האחרונה. אך במה מדובר? האם זה באמת זול? ואיך מצטרפים לקבוצת רכישה איכותית?

אורון איצקוביץ'|11.8.2015|11:18|4680 צפיות
כיום, בשוק המתייקר של ישראל אין הרבה דרכים להוזיל את העלויות לרכישת דירה, במידה ואתם מחפשים לרכוש נכס באזור המרכז, אך אחת הדרכים המובילות בתחום היא דרך קבוצות רכישה- הצטרפות לקבוצת אנשים שלכולם אותו אינטרס לקנות דירה באותו אזור\בניין\שכונה וכך להפעיל לחץ על הקבלן ובעלי המקצוע להוזלת מחירים ככוח מסחרי שיש להתייחס לרצונותיו.

לעמוד דירות מקבלן באתר Banknadlan לחצו כאןלעמוד דירות לציבור הדתי באתר Banknadlan לחצו כאן

איך מצטרפים?
כדי להצטרף לקבוצת רכישה, כל מה שעלכם לעשות הוא לחפש במנועי החיפוש את קבוצות הרכישה באזורים בהם אתם מעוניינים לבצע את הרכישה. לאחר מכן כדאי לבצע בדיקת רקע על אותה קבוצה, להבין מיהו העו"ד שמייצג אותה, מה הרקע שלו והאם, במידה ואתם מעוניינים להשקיע, יש לקבוצה הזו היסטוריה טובה ברכישת קרקעות. צריך לברר אם עזבו את הקבוצה אנשים לא מרוצים ולדבר עם כל אחד ואחת מחבריה כדי להכיר אותם ולוודא שאין חילוקי דעות.

הקמה
במידה ואתם מעוניינים להקים קבוצה שכזו למטרת קניית דירות, עליכם לשוחח עם מספר בנקים ולקבל הצעות לליווי הפרויקט. משום שללא עזרת הבנקים, לא תוכלו להתקדם. לאחר מכן עליכם לברר עם הרשות המקומית לגבי כל הנושא הביורוקרטי שעלול לצוץ כך שלא תופתעו בהמשך.

קבוצת רכישה
החיסכון הראשוני דרך קבוצת הרכישה היא בעלויות שירותיו של הקבלן, שכן רק על השירות הוא גובה כסף וכך כבר אפשר לקצץ באחוזים לא מעטים. קבוצת הרכישה משמשת כקבלן המבצע- היא זו שבוחרת את חומרי הגלם, חברת הבניה, בעלי המקצוע שיבנו ויעבדו וכקבוצה גדולה ואיכותית, אפשר למצוא אנשים אמינים שתכירו אותם ותדעו את ההיסטוריה שלהם מבלי לסמוך על גורם חיצוני שמגיע עם "האנשים שלו". אם האנשים שבחרתם לעבוד אתם, בקיאים בתחום ובעלי ניסיון, תוכלו לחסוך עשרות אחוזים מהעסקה ולהשתתף בפרויקט חברתי גם בהכרת אנשים חדשים, וגם כחלק מפרויקט שנלחם בעלויות המחיה בארץ.

לעמוד חברות בניה באתר Banknadlan לחצו כאן
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
מדוע חשוב לקנות נכס בליווי עורך דין - בנק נדל"ן
קרא את הכתבה

לפני המעבר: 3 טיפים חשובים
אחרי חודשים ארוכים שבהם התלבטתם, חקרתם וקיבלתם החלטות, הגיע הזמן להתכונן לרגע הגדול והחשוב מכולם – הרגע שבו תיפרדו מהדירה הנוכחית ותסדרו את פריטי הריהוט והחרסינה של סבתא בדירה החדשה. אלא שמרגע החתימה על החוזה ועד ליום שבו יגיעו המובילים יש לכם כמה משימות חשובות על הפרק. ריכזנו שלוש מהן כדי שתוכלו לפעול בצורה ממוקדת וטובה יותר.
קרא את הכתבה

קניה ומכירה של נכס במבנה שהוגדר כמסוכן
קרא את הכתבה

זקוקים לעזרה בתחום הנדל"ן?
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות