חפש ב:
select
select
מיקומי הפרויקטים
ברחבי הארץ
חובות הלבבות - בהרצליה
דירות של 5 חדרים החל מ-2,650,000 ש"ח לקומה רביעית
חברה מבצעת: פריזט חסון
אודות | מפות | תמונות |


אודות חובות הלבבות - בהרצליה

בהרצליה הירוקה המזרחית, בנקודה הגבוהה בעיר, לצד מוסדות חינוך בשכונה השקטה, אנו מחדשים ובונים במסגרת התחדשות עירונית שני בנייני בוטיק. בפרוייקט זה יבנו בקומות הרביעית והחמישית , דירות חדשות בנות 5 חדרים, גדולות ומרווחות , בעלות 3 כיווני אויר כל אחת. בקומה השישית יבנה פנטהאוז יחיד בעל 4 כיווני אויר, המשקיף פנורמית על כל העיר. לכל דירה מוצמדים חניה ומחסן. פרויקט זה מתאפיין בבנייה האיכותית והקפדנית וכן במפרט הטכני העשיר כבכל הפרויקטים של פריזט חסון ובית חסון.

שני בנייני בוטיק במסגרת תמ"א 38/1 שמתחיל בתחילה השנה

בדירות של 5 חדרים חדשות במחיר התחלתי של 2,650,000ש"ח לקומה רביעית  


תאריך אכלוס צפוי - אוקטובר 2018 

מפרט הדירות:
דלת ביטחון מודרנית בכניסה
דלתות פנים במילוי פלקסבורד של חברת פנדור
זכוכית בידודית בחלונות
תריסי גלילה
רשתות בחלונות
ארונות מטבח משודרגים
שיש אבן קיסר
ריצוף גרניט פורצלן 80/80
אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים
ארון עם כיור אינטגרלי ומראה לחדר אמבטיה
מפרט חשמל עשיר
חשמל תלת פאזי 3X25
נקודה לתנור חימום בחדרי רחצה
נקודת מים במרפסת
הכנה למע' קולנוע ביתית
הכנה לחימום מים בגז
מערכת מיזוג אויר מיני-מרכזי

אודות פריזט חסון פריזט חסון הוקמה ב-1961 על-ידי יחזקאל פריזט, המשמש היום כיו"ר החברה. לצידו, שותפו וחתנו שלומי חסון, מנכ"ל החברה, בתו עדנה חסון - המשנה למנכ"ל ונכדיו ליאור - סמנכ"ל הכספים והלוגיסטיקה ודנה - מנהלת השיווק. המקור להצלחתה וליציבותה של פריזט חסון הינו, ללא ספק, הקשר המשפחתי הנרקם בין החברה לדייריה, כמו גם טיפוח קשרי עבודה ארוכי טווח, המבוססים על אמון הדדי ומקצוענות ללא פשרות עם ספקים, קבלני משנה, בעלי מקצוע וכמובן - עובדי החברה עצמה.

אנשי פריזט חסון ובהם גם בעלי החברה, מחוייבים לשלמות מקצועית. ברוח זו חרטה החברה על דגלה את האיכות והיא בין החברות הראשונות בארץ שברשותן תקן ISO 9001 i2008. לאורך השנים התמקדה פריזט חסון בגוש דן ובשרון - ברעננה, בכפר סבא ובהוד השרון, כשהיא מציעה מיגוון פרויקטים ובהם קשת מוצרים רחבה החל ממגדלי מגורים ועד למתחמי מדורגים המציעים דירות גן, דירות מרפסות ופנטהאוזים. 
אמנת החברה

פריזט חסון דוגלת באיכות ובמקצוענות ללא פשרות. לכן היא משתמשת בטכנולוגיה החדישה ביותר, בחומרים הטובים ביותר דבקה בדרישות תו התקן איזו 9001:2008.  החברה רואה עצמה חלק בלתי נפרד מצמיחת הוד השרון והיא מחויבת לטיפוחה ולהתפתחותה עבור כלל ציבור התושבים בה.

פריזט חסון חרטה על דגלה את השמירה על איכות הסביבה והיא משקיעה מאמצים ומשאבים רבים במטרה לזכות בתו תקן ירוק עבור הפרויקטים הנבנים החל מינואר 2006.

החברה מחויבת לדייריה ולרווחתם מרגע חתימת החוזה ולתמיד. אנשי החברה עומדים לרשותם בכל שאלה ובכל נושא עד למציאת הפתרון האידיאלי לשביעות רצונם. פריזט חסון הינה חברה משפחתית וככזו היא רואה בכל אחד מדייריה חלק מהמשפחה המורחבת ומכאן מחויבותה לאיכות חייהם ופועלת תוך מתן כבוד הדדי ושיתוף פעולה מלא עם לקוחות החברה, עובדיה, עמיתיה וספקיה.

פריזט חסון מאמינה כי ערכם האמיתי של הבתים שהיא בונה שווה יותר מעלותו לרוכש והיא עושה כל שביכולתה כדי שהמציאות בשטח תחזק תפיסה זו.פריזט חסון פועלת בשקיפות מלאה, תוך שיתוף הרוכשים בכל המידע הרלבנטי עבורם.
 
המומחים שלנו
כאן בשבילכם
קבלו פרטים בחינם על פרויקט: חובות הלבבות - בהרצליה
ניתן גם להתקשר
03-3727764
מחשבון משכנתא
ניתן גם להתקשר
03-3727764
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי ומקצועי
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות