חפש ב:
select
select
מיקומי הפרויקטים
ברחבי הארץ
השקעה בנדל"ן בארה"ב עם חברת השקעות
השקעה בארה"ב החל מ-50,000 $ בלבד
חברה מבצעת: פסיפיק הולדינגס
אודות | מפות | תמונות | וידאו |


אודות השקעה בנדל"ן בארה"ב עם חברת השקעות

נכסים במיקומים הטובים ביותר בארה"ב": פלורידה, אטלנטה וקליפורניה.

החל מ-50,000 $ בלבד!

9% תשואה שנתית + עליית ערך הנכס

100% בעלות על הנכס

4 שנים פטור מלא מדמי ניהולהשקעות נדל"ן בארה"ב נחשבות למשתלמות ורווחיות ביותר גם לאחר שקלול סך תשלומי המס וההוצאות הנלוות. היחס בין אחוז התשואה לבין עלות הרכישה טוב פי כמה מזה הישראלי ומבטיח נכס "חם" ומניב בשוק האמריקאי המתעורר.

אך למרות שהיום יותר מתמיד משתלם לבחור השקעה בנדל"ן בארה"ב, ההשקעה מצריכה הבנה מעמיקה בשוק המקומי, ידע וניסיון בהתנהלות אל מול הגורמים הרלוונטיים בארה"ב וליווי משפטי מטעם אנשי מקצוע מוסמכים.

תהליך הרכישה עפ"י שיטת השקעות בנדל"ן בארה"ב של "פסיפיק הולדינגס"
כאן למעשה, "פסיפיק הולדינגס" נכנסת לתמונה. כחברת השקעה בנדל"ן בארה"ב, פסיפיק הולדינגס מציעה שיטה המפשטת ומאיצה את תהליך הרכישה ובכך מקצרת למשקיע את הדרך לתשואה המיוחלת, ללא הדאגות וכאב הראש הנלווה.

שלושת השלבים העיקריים של תהליך הרכישה
לאחר שנבחר הנכס הרצוי, המשקיע מעביר לעורך הדין המנהל (או לחברת ה-ESCROW, חברת ניהול עסקאות נדל"ן) את הסכום הדרוש לרכישתו.

כעבור כ-30 יום, המשקיע מקבל הודעה כי הנכס נרשם על שמו.

חודשיים אחרי הרישום, המשקיע מקבל צ'קים (עד סוף השנה הנוכחית) בסכום אותו סיכם מול חברת השקעות נדל"ן בארצות הברית.הסכום תלוי באחוז התשואה המובטח כנגד תשלום חד פעמי לחברת ההשקעות הכולל את הסכום לרכישת הנכס עצמו וההוצאות הנלוות כגון הערכת שמאי, שכר טרחת עורך הדין או חברת ה-ESCROW , הוצאות הביטוח, הוצאות רישום הנכס, העברות וכו'.
 
המשקיע הוא הבעלים הבלעדי על הנכס
במסגרת פעילותנו, אנו בראש ובראשונה מבטיחים את הבעלות הזו ומוודאים שהנכס נרשם על שמו של המשקיע ברשות המקרקעין באזור הרכישה בארה"ב. הנכס המניב הוא בבעלות מלאה של הרוכש, מעבר לזה, החברה מתמקדת בייעוץ בבחירת נכס אטרקטיבי, רכישתו, ביטוחו וניהולו בפועל אל מול הגורמים הפיננסיים הרלוונטיים והרשויות האמריקאיות. 
בזכות הבעלות המלאה על הנכס, המשקיע יכול למכור את הנדל"ן בכל שלב. חברת ניהול השקעות נדל"ן בארה"ב הנכונה מנהלת את הנכס בלבד ומאפשרת למשקיע תשואה מקסימלית בראש שקט.

תשלום מס על רווחים
הכנסה מרווחי השקעת נדל"ן בארה"ב חייבת במס הן לרשויות המס האמריקאיות והן לרשות המיסים בישראל. פסיפיק הולדינגס מנהלת את עבור לקוחותיה השקעה בנדל"ן בארה"ב בשילוב עם רואה חשבון על מנת לסייע ללקוחות להימנע מתשלום כפל מס על ידי ניהול נכון של תיקי המס. למרות המיסוי, השקעה בנדל"ן בארצות הברית לרוב משלמת יותר למשקיע הישראלי מאשר השקעה בנדל"ן בישראל.


המומחים שלנו
כאן בשבילכם
קבלו פרטים בחינם על פרויקט: השקעה בנדל"ן בארה"ב עם חברת השקעות
ניתן גם להתקשר
03-3727764
מחשבון משכנתא
ניתן גם להתקשר
03-3727764
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי ומקצועי
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות