חפש ב:

שימו לב

אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום של השקעות נדלן בחו"ל, אתם רוצים לוודא שיש לכם את כל הניסיון הדרוש בתחום זה. המדובר בתחום שדורש מכם לא רק רמה מקצועית גבוהה בעולם השקעות הנדל"ן בכלל, אלא גם יכולת ליישם את הרמה המקצועית הזאת לשווקים גלובליים הנמצאים במרחק של אלפי ק"מ מכם בכל רגע נתון, ועדיין מחייבים אתכם לרמת שליטה מקסימלית בכל מהלך עסקי או פעולת השקעה שאתם מבצעים ברחבי העולם.

מגוון סיבות להעדפת השקעות נדל"ן במרחב הגלובלי
הבחירה שלכם לבצע השקעות נדלן בחו"ל יכולה לנבוע ממספר סיבות: הנדל"ן בישראל נמצא ברמת מחירים גבוהה מאוד, ופוטנציאל הצמיחה הופך להיות מוגבל, פערי שערי המט"ח בשנים הקרובות צפוי לתמוך בהשקעות גלובליות, הזדמנויות השקעה רבות ומגוונות יותר ברחבי העולם, רמת מיסוי נמוכה יותר על השקעות בחו"ל, רמת תשואה גבוהה יותר על השקעות בחו"ל ועוד שורה של סיבות רלוונטיות. בכל מקרה, תהיה הסיבה אשר תהיה, השקעה בחו"ל היא באופן מובנה השקעה מסוכנת יותר מאשר בארץ אם אין לכם את היכולות לנהל את ההשקעה ולשלוט בה מרחוק.

אירופה במשבר, הזדמנות על הפרק
כדי להיכנס לתחום של השקעות נדלן בחו"ל, אתם רוצים להכיר את שווקי הנדל"ן הגדולים והמרכזיים בעולם, ואתם רוצים לעשות את זה באמצעות בחינה יסודית של התמונה הכלכלית הכוללת בכל מדינה או יבשת. כך למשל, יבשת אירופה היא יבשת המצויה בקשיים כלכליים משמעותיים בשנים האחרונות, מה שמוביל לירידה במחירי הנדל"ן, ויוצר עבורכם פוטנציאל רווח עם יציאת היבשת מהמשבר. בנוסף לכך, האירו נמצא אף הוא בשפל מה שאומר שתוכלו לקנות יותר אירו תמורת השקלים שלכם, וגם זה הוא שיקול לחיוב.

זה לא קל, אבל זה כדאי
אזורים אחרים שלבטח שמעתם עליהם הם אזורי מזרח אירופה או האזורים האטרקטיביים של ניו יורק וארצות הברית בכלל. בכל מקום תוכלו למצוא הזדמנויות השקעה אטרקטיביות, אך בכל אזור עליכם להכיר היטב את המגמות הכלכליות, ומגמות הנדל"ן המקומיות, להבין בדיוק מה רמת המחירים עבור כל סוג של נכס, ולהיות מסוגלים לאתר את ההזדמנויות הטובות ביותר. זה לא קל, אבל זה אפשרי וזה כדאי.

 
חברות בניה מובילות
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות