חפש ב:
select
select
מיקומי הפרויקטים

קבוצת בכר
עד שיהיה לך בית
אודות

אודות קבוצת בכר

קבוצת בכר הינה חברת נדל”ן יזמית המתמחה ופעילה מזה 5 שנים בפרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית. לחברה, בבעלות ליאור בכר, עשרות פרויקטים באזור השרון והמרכז ובכלל זה בערים: תל אביב, רמת גן, הרצליה, רעננה, כפר סבא, גני תקווה ובת ים. הקבוצה יוזמת ומבצעת את כל השלבים השונים בתהליך: החל מאיתור ההזדמנות, פעילות מול הדיירים, הגשת ההיתרים, תכנון הפרויקט, ביצוע הפרויקט ושיווק הדירות. בבעלות הקבוצה גם חברת הנדסה וביצוע, וכך מאפשר לה לפשט ולייעל את תהליכי הבנייה, כמו גם להיות בקירבה ובפיקוח יומיומי על קיום וביצוע מדויקים. לחברה צוות עובדים ומנהלים מקצועי בעל ניסיון רב בתכנון ובביצוע פרויקטים של נדל”ן למגורים בשילוב ליווי מקצועי – פיקוח ותכנון מקיף.

אנחנו שמחים וגאים להיות חלק מהמסע המרגש לבית החדש שלכם.

לכולנו בקבוצת בכר, יש מכנה משותף אחד והוא רצון עז ונחישות תמידית להביא אתכם לבית, במלוא משמעות המילה ‘בית’. זה הלהט המניע שלנו.  אנחנו קמים בבוקר כדי לעשות עסקים אחרת. יושר ומקצועיות הם נר לרגלינו. כל אחד מאנשי החברה שלנו מהווה דוגמא לכלל הברזל שלנו, שאפשר גם להרוויח וגם לתת יותר לכם – הלקוחות שלנו. לכולנו חשוב שבסופו של התהליך הארוך, שבשבילנו רק מתחיל עם החתימה על הסכם רכישת הדירה ומסתיים עם קבלת המפתח, נגיע ביחד, מאושרים ומרוצים. אנו נצעד איתכם במקצועיות ונביא עמנו ניסיון בנייה עשיר והרבה רצון כן ואמיתי, שתהיו שבעי רצון. לאורך הדרך תגלו בנו חברה הגונה הצועדת קדימה להגשמת חלומכם עם הרבה רצון טוב, דבקות, סובלנות וגמישות כנגד כל קושי ובמלוא המוטיבציה.

הרצון שלנו לאורך כל התהליך הוא להביא אתכם עד לבית הבנוי, המוכן, המושלם והנכסף. לשביעות רצונכם המלאה, המוטיבציה והמוטו שלנו מבססים את ערכי החברה המושתתים על:

להט
היכולת שלנו להביא את מי שרכש אצלנו דירה, אל קו הסיום – ממש באותה עוצמה וכוח בו התחיל התהליך, מבוססת על הלהט המשותף של כל עובדי החברה. אותו להט, הוא זה שמביא את הלקוחות שלנו אל הדירה החדשה שלהם, עם אותה רעננות של התחלת הדרך. זה הלהט שמביא אותנו להגשים לכם את החלום ולהמשיך להיות עמכם ולצדכם לאורך כל הדרך ובכל המקומות שכל כך חשובים לכם.

פשטות
החיים סביבנו מהירים ומורכבים. עודף המידע והמון רעשי רקע, אנחנו מתמודדים עם זה כל יום. זה חלק מהמומחיות שלנו. אנחנו מתחייבים שבכל פעילות שנעשה – נפשט לכם את החיים ואת תהליכי העבודה. נדאג שהקשר בינינו יהיה שוטף פשוט וללא מאמץ מצידכם, אנחנו איתכם. ניתן לכם פתרונות ברורים והוגנים לכל נושא שיתעורר. כך תגיעו ליעד שהצבתם ביתר קלות ובשקט נפשי.

הוגנות
אתם מוקפים במאות ועשרות תאגידים וחברות. בעולם של היום קשר לתת בהם אמון, וזה ברור. אנחנו באים ממקום אחר. מקום מוכח של הגינות, יושר וחשיבה על האחר. על מי שעומד מולנו. אנחנו מאמינים שאנחנו ראויים לאמון שלכם ונעשה הכל בכדי להצדיק אותו. נדבר איתכם בגובה העיניים, באופן ישיר ופתוח. אתם תדעו הכל ולא נסתיר ממכם דבר.

חברת ההנדסה 
חברת ההנדסה והביצוע של קבוצת בכר, נוסדה מתוך תפיסה ניהולית הדוגלת בריכוז כלל הפרויקטים תחת גג אחד, בחברת האם. כך מתאפשר לבצע את תהליך הבנייה באופן יעיל יותר ופשוט, ללא סיבוכים וסרבולים מיותרים, לתועלת הלקוחות הסופיים – רוכשי הדירות. החברה לוקחת אחריות ומבצעת את תהליכי הבנייה לכל אורך הדרך – משלב התכנון הראשוני, דרך הבנייה עצמה ועד למסירת הדירות ללקוחות החברה.  הכל תוך בקרת איכות מתמדת ותשומת לב יסודית ומעמיקה לצרכי לקוחות החברה. החברה מעסיקה בעלי מקצוע מקצוענים, מיומנים ובעלי ניסיון בתחומם – מהנדסים, מפקחים ומנהלי פרויקט בעלי ותק מקצועי עשיר בענף  הבנייה למגורים. החברה דוגלת באיכות בנייה ללא פשרות, מקצועיות, יעילות, עמידה בלוחות זמנים ושירות מיטבי, אשר כלל הבסיס בו הוא: הלקוח שלנו עומד במרכז.


ליאור בכר – מנכ”ל הקבוצה

נשוי באושר ואב לשלושה.

מייסד קבוצת בכר.

החל משנת 2009 מתמקד ליאור בתחום ההתחדשות העירונית ואחראי לגיוסם וקידומם של כ-30 פרויקטים ומוביל את הקבוצה מתוך הבנה כנה,

שמאחורי כל דירה יש משפחה שתיבנה בה את חייה.

ליאור בכר: “אני חש אחריות גדולה בכל פעם שלקוח נותן בי אמון ומעניק לי את הזכות לבנות עבורו את ביתו.

זה ממלא אותי גאווה גדולה. אני זוכר היטב שאנחנו לא סתם בונים דירות,  אלא בונים את ביתם של משפחות בישראל, שזה עבורם חלום שמתגשם.

ה”אני מאמין” שלי כמנכ”ל הקבוצה היא ההבטחה ללקוחותיי, להיות מעורב אישית בכל שלב ושלב. זאת אמונתי.  אני מאושר ואסיר תודה לראות לקוח מרוצה.

זאת גם היתה המטרה שעמדה לנגד עיני כשהקמתי את “חברת בכר הנדסה וביצוע”, שאחראית  הלכה למעשה על הביצוע – בניית הפרויקטים של הקבוצה. התהליך הכולל, השלם, החל משלב הייזום דרך הבניה ועד האכלוס, מאפשר ל”קבוצת בכר” לשים דגש ולעקוב אחר כל פרט ופרט, גדול כקטן, לאורך כל הדרך וכך להעניק לכל דייר את הטוב ביותר עבורו.

כל פרויקט שאני בונה מתוכנן על ידי כאילו היה עבור משפחתי”.

 

גיל בר לב – סמנכ”ל הנדסה וביצוע

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים.

בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים רבים בארץ ובחו”ל.

טרם הצטרפותו לקבוצה, עבד כ-6 שנים בחברת אירונאוטיקס בניהול פרויקטים ביטחוניים בחו”ל.

שרת שנים רבות במגוון תפקידים בחיל האוויר ופרש בדרגת סגן-אלוף.

 

ערן ברק – סמנכ”ל שיווק

בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ומשמש כמרצה לשיווק ומיתוג במכללה למינהל.

לערן ניסיון של מעל ל- 15 שנים בניהול מערכי שיווק ומכירות בארץ ובחו”ל .

במסגרת תפקידיו היה שותף לבניית אסטרטגיות שיווק רבות והובלת עשרות מהלכים שיווקיים ,תהליכי מיתוג ומבצעי מכירות מתקדמים לפרויקטים למגורים ותחום הנדל”ן המניב.

בין תפקידיו : סמנכ”ל השיווק של חברת הנדל”ן עמרם אברהם, סמנכ”ל השיווק של חברת הנדל”ן האירופאית PRIMAVERA,

מנהל חטיבת הקמעונאות של חברת הנדל”ן והאחזקות ABLON בהונגריה.

 

אמנון ירדני – סמנכ”ל כספים

רואה חשבון מוסמך משנת 2000.

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית.

התמחות בפירמת BDO זיו האפט, מפירמות רואי החשבון המובילות בישראל.

בעל ניסיון מקצועי של כ- 18 שנים לרבות התמחות בניהול כספים, וחשבות בענפי התעשייה והקמעונאות.

עבד כ- 12 שנים כחשב ועוזר למנהל הכספים בחברת אירונאוטיקס- חברה תעשייתית בתחום הביטחוני.

לצערינו, בשלב זה, לא קיימים פרויקטים פעילים בבנק נדל"ן
המומחים שלנו
כאן בשבילכם
ניתן גם להתקשר
03-3727764
מחשבון משכנתא
ניתן גם להתקשר
03-3727764
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי ומקצועי
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות