חפש ב:
select
select
מיקומי הפרויקטים
נחלה - אדמות חקלאיות
קרקע שהיא נכס
אודות פרויקטים מפות

אודות נחלה - אדמות חקלאיות

כמה מילים על נחלה - קרקע שהיא נכס

כשרוצים להשקיע, חשוב לקחת את היועצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר. חברת נחלה - קרקע שהיא נכס רכשה קרקעות חקלאיות בצמידות לשכונת "מגד" – שכונת ווילות יוקרתית בפרדס חנה. החברה משווקת 30 דונם של קרקעות  המיועדות לבנייה פרטית, כאשר כל אחד יכול לרכוש יחידה של 420 מ"ר במחיר חד פעמי של 169,000 ₪ בלבד. ואם לא די בכך, נחלה מציעה לכל רוכש סיוע במתן מימון מלא, עד – 100% מימון עם חברה חיצונית ובתנאים נוחים במיוחד. 

מה מיוחד בפרויקט נחלה – קרקע שהיא נכס  הצמוד לשכונת "מגד" בפרדס חנה?

קרקעות חקלאיות למכירה בסמוך לשכונות בנויות הן בהחלט הזדמות. הפרט החשוב ביותר לגבי הצעת הרכישה החד פעמית הזאת הוא העובדה שהשכונה העתידית ממוקמת במרחק אפס מטרים משכונה בנויה וקיימת,  ומהווה המשך טבעי לאזור מגורים מיושב, ובכך מקלה משמעותית על הפשרת השכונה החדשה לבנייה. 

יתרונות בולטים נוספים למגורים בפרדס חנה הם הביקוש ההולך וגובר לקרקעות לבנייה ויחידות דיור למגורים בפרדס חנה בזכות רמת החיים הגבוהה ביישוב, הקרבה למרכז ויחד עם זה המרחק הבריא למשפחה מההמולה בערים הגדולות, הנגישות לכבישים הראשיים כמו כביש 6, תחבורה ציבורית לכל מקום בארץ, רכבת בצמוד ליישוב, ההווי והתרבות הפורחת, קהילה איכותית וכו'. 

איך נדע שבחברת נחלה ימשיכו לקדם את התוכנית לבניין עיר לשכונה החדשה?

שאלה מצוינת. חברת נחלה – קרקע שהיא נכס, רואה בפרויקט סמל ודגל להצלחה ותשואה כלכלית משמעותית בנדל"ן חכם. לכן, אנו מחויבים לפרויקט, ומתחייבים להמשיך ולקדם את הפשרת השכונה על ידי האדריכלים המנוסים והמקצועיים שלנו, יחד עם עורכי הדין בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן ושינוי תכניות בינוי עיר. 

זה הזמן שלכם להגשים חלום!

הפרויקטים של חברת נחלה - אדמות חקלאיות
המומחים שלנו
כאן בשבילכם
ניתן גם להתקשר
03-3727764
מחשבון משכנתא
ניתן גם להתקשר
03-3727764
היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
בחרו תחום
מלאו פרטים
קבלו הצעות
או התקשרו 03-3727764 וקבלו מענה מיידי ומקצועי
צור עימנו קשר           03-3727764
הגדרות נגישות